Farhana Bodi je sedmatřicetiletou účastnicí reality show Dubaj Bling, která je dostupná na Netflixu. Točí se okolo luxusního a nablýskaného života obyvatel Dubaje. Diváci rádi nahlížejí do každodenního života těchto zbohatlíků, který si žijí snový život. Farhana Bodi je jednou z nejdiskutovanějších hvězd této show. Narodila se sice v Indii, ale vyrostla v Jihoafrické republice a posledních 15 let žije v Dubaji. V minulosti se živila jako modelka a vizážistka a postupně se dostala do módního průmyslu, přičemž založila společnost I Am Woman Of The World. Je známá svými působivými a extravagantními modely, které obléká na společenské akce. Prohlédněte si některé z nich.

Růžová Farhana v Benátkách
Začneme posledním modelem, který si Farhana oblékla na letošní červený koberec v Benátkách. Zvolila pouzdrové šaty značky Maison Geyanna Youness v růžové barvě s obrovskou růži přes celý dekolt. Na šatech se střídají různé odstíny růžové barvy, od baby pink po sytou růžovou. Jedinečnou částí pohádkových šatů pak byla nařasená vlečka, která se táhla od oblasti nad koleny až na zem. Neoddělitelnou částí outfitu byly šperky od značky Roberto Coin.

blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Žlutý neonový model v Cannes
Když jsme zmínili Farhany oblibu v dlouhých vlečkách, nesmíme opomenout ani žluto-zelený model šatů s velkou mašlí a třímetrovou vlečkou, poseté peříčky, který zvolila na letošní červený koberec filmového festivalu v Cannes. Róba pocházela z dílny dubajského módního domu Atelier Zuhra a nehledě na praktičnost, jednalo se tenkrát o jeden z nejviditelnějších outfitů. Velmi zajímavé byly květinové šperky, které vedly od uší až po hlavu od značky Renu Oberoi.

profimedia-0776351944.jpg
Foto: Profimedia

Pomněnkové šaty v Benátkách v roce 2022
Jak je vidět, vlečka je typickým znakem Farhanin rób. Za zmínku stojí i pomněnkové pouzdrové šaty s mohutnou tylovou ozdobou, která se táhla od ramene až na zem. Tyto šaty si vybrala pro loňský ročník filmového festivalu v Benátkách. O výrobu se postarala značka Maison Geyanna Youness a outfit doplnila šperky od Roberto Coin

64fb1976edf05blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Svítivě růžové šaty s peříčky
Indická bohyně si byla moc dobře vědoma aktuálních trendů, proto v minulém roce nezapomněla obléknout ani barbicore, tedy svítivě růžové šaty, které byly opět, jak jinak než obrovské. Spodní část šatů od Atelier Azura byla celá posetá peříčky, přičemž konec vlečky byl lemován “šusťákovou” látkou. Peří bylo i na vrchní části šatů, přes dekolt i ruce, přičemž šaty byly spadlé na ramena. Neodmyslitelnou součástí outfitu byly diamantové šperky od Renu Oberoi, které jí byly vyrobeny na míru.

profimedia-0692293179.jpg
Foto: Profimedia

Farhana přiznala, že aby si takové róby mohla dovolit obléknout, musí tvrdě makat. Na své postavě si dává záležet a je schopna před důležitou akcí i měsíce intenzivně cvičit, aby vypadala dokonale, jak potvrdila pro Gulf News.

Zdroj: screenrant, Instagram @farhanabodi, Profimedia, gulfnews, thenationalnews, whoworeshatjewels

Reklama