hlav.jpg
Foto: Profimedia

I když se často objevuje i v šatech, je Jameela velkou milovnicí kalhotových kostýmků. A čím víc jsou oversized, tím lépe. Sice se s nimi netrefí do vkusu každému, ale nelze jí upřít, že má pořádnou dávku odvahy.

1. Ve vzorovaném kompletu, který tak trochu evokoval safari styl, vyrazila do pořadu Good Morning America. Zajímavým detailem byl mohutný pásek, který vytvořil ženskou siluetu.

2. Na akci oceňující ženy v hudbě si oblékla kalhotový kostým v meruňkové barvě, celý ze saténu. Nechyběla ani košile a kravata ze stejného materiálu. Barva se hezky doplňovala s její snědou pokožkou.

3. A do třetice tu máme fialkovou. Model je sice o pěkných pár čísel větší než Jameela, ale i tak v něm vypadá skvěle.

5e8ef2bf4b86djamka.jpg
Foto: Profimedia

1. Herečka si umí poradit i s velkou večerní. První šaty korzetového střihu jsou z udílení cen Grammy a stojí za nimi libanonský návrhář Georges Chakra.

2. V černých šatech posetých třpytkami a s rafinovaným výstřihem jsme ji mohly vidět na akci American Music Awards. Šaty navrhovala Pamella Roland.

3. Do mentolové, do které sladila i všechny doplňky, se Jameela oděla u příležitosti udílení cen Emmy. Róba byla z dílny Monique Lhuillier.

jamka2.jpg
Foto: Profimedia

Reklama