V nemocnici v Motole se usadili Indiáni! :-)

Dnes, v úterý 3. června v 15:00 hodin bude slavnostně zahájen pátý ročník projektu Indiánské prázdniny ve Fakultní nemocnici Motol.
Po celý červen, od pondělí do čtvrtka, jsou pro děti i dospělé připravena zajímavá odpoledne strávená ve společnosti Indiánů. Indiánské prázdniny v Motole potrvají do 26. června, kdy se Indiáni zase na rok rozloučí.

Tato akce je jak pro děti, které musí trávit čas v nemocnici a mohou se do ní aktivně zapojit, tak pro děti, které se sem přijdou podívat.
Indiánský motivační program pomáhá dětem zpříjemnit pobyt v nemocnici a zažít dobrodružství při poznávání života Indiánů.
Na každé odpoledne je připraven poutavý program a děti se tak po celý měsíc mohou aktivně zapojit.

Akce budou probíhat každé odpoledne od pondělí do čtvrtka od 15:00 hodin.
Během Indiánských prázdnin bude v areálu FN Motol zbudován „indiánský tábor“ a vztyčeno pravé indiánské týpí.
Mnohé dětské návštěvníky určitě nadchne to, že každý návštěvník „indiánského tábora“ má možnost vybrat si své vlastní indiánské jméno. Ale aby to nebylo tak jednoduché, ten, kdo chce mít indiánské jméno, musí získat „Tři kamínky“ – a to moudrosti, zvědavosti a radosti.
Vyvrcholením projektu bude závěrečná slavnost, na které Rada starších slavnostně potvrdí indiánská jména a rozdělí Indiánské vysvědčení.

Pokud tedy nebudete mít s dětmi co dělat, můžete je vzít na tuto zábavnou akci! Určitě děti z Motola potěší, že se k nim přidají noví kamarádi.

Tak jako v minulých letech, i letos je tento projekt sponzorován farmaceutickou společností GlaxoSmithKline.

       
Reklama