Praha, září 2005 – Společnost Indesit Company, výrobce domácích spotřebičů značek Ariston a Indesit, přichází s novým projektem, který bude postaven na spolupráci se značkami Huggies a Hipp. Kampaň probíhá od 22. srpna do 30. září a zákazníci mohou vyhrát chladničku Indesit Graffiti a další dárky od společnosti Hipp. Díky speciálnímu povrchu se dá na chladničku kreslit či malovat, jednoduše zde můžete zachytit veškeré vaše nápady nebo vzkazy.

„K účasti v soutěži stačí nasbírat pět EAN kódů z plenkových kalhotek Huggies a jeden EAN kód z ubrousků této značky a zajímavým způsobem namalovat „tvář“ ledničce nebo vymyslet výstižný slogan,“ říká Lucie Vítová, marketingová manažerka značky Indesit. A dále doplňuje: „Podstatné bude upoutat porotce svým kreativním nápadem, který vytvoří rodiče se svým dítětem a poté zašlou na adresu Huggies Klubu. Může se jednat o vtipný slogan či zajímavou kresbu na chladničku.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž bude trvat necelé dva měsíce a zúčastnit se jí může každý obyvatel České republiky. Více informací je možné se dozvědět na internetových stránkách www.huggiesclub.cz a podporou v místě prodeje výrobků Huggies a spotřebičů značky Indesit.  

Indesit Company

Indesit Company je od 1. ledna 2005 nový název společnosti Merloni Elettrodomestici. Indesit Company je třetím největším výrobcem bílé techniky v Evropě. Každý rok prodá na 14 milionů kusů domácích elektrospotřebičů. Nejznámějšími značkami jsou Ariston a Indesit. Společnost má 19 výrobních závodů v Itálii, Francii, Velké Británii, Polsku, Turecku, Rusku a Číně. Zaměstnává 18 tisíc zaměstnanců a dosahuje obratu 3 miliardy EUR.

Reklama