Dobrý den milá Nealienko, naprosto s vámi souhlasím, herec a moderátor Marek Eben je moc milý člověk, skromný a na nic si nehraje. Káva s ním by byla moc příjemná:) Krásný den!


 

Takových nás asi bude víc, ale mně se hrozně líbí Marek Eben. Po všech stránkách. Jako mužský, jako člověk. Co se týče charismatu, prostě na kafe bych šla z těch českých známých osobností nejraději s ním. Je vtipný, chytrý, vzdělaný… Umím si představit, že by se našlo mnoho společných témat, na která bychom spolu mohli mluvit.

Krom toho je imponující, jak se celá léta stará o svou postiženou manželku. To jak, oželel možnost mít vlastní děti a přijal osud své ženy za svůj a to se vším všudy. Pravidelně se dívám na pořad Na Plovárně. I na reprízy, protože se na něj prostě ráda dívám. Někdy u toho žehlím nebo vařím. I tak je to fajn, protože pan Eben má hrozně příjemný hlas. Seriál o Válečkovi a jeho kamarádech jsem si nenechala nikdy ujít a pečlivěsleduji Markovu hudební kariéru.

CD Já na tom dělám je prostě skvělé a provází mě na cestách autem už dlouhou dobu…Nejsem žádná bláznivá fanynka. Poslouchám spoustu jiné hudby, líbí se mi spousta chlápků různého věku, různých typů a profesí, ale kdybych si měla vybrat jednoho, se kterým chci dvě tři hodinky poklábosit u dobré kávy, byl by to jednoznačně Marek Eben. S tím by řeč nestála. Pobavila bych se, třeba i poučila a prostě je to celkově příjemná představa příjemně prožitého odpoledne. Tak třeba někdy…

Nealienka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama