Duševní hygiena, odpočinek, relaxace a regenerace psychických i fyzických sil. Doporučení, která slyšíme na každém kroku. Ale kdo doopravdy ví, jak to udělat? Dobrý recept nabízí vyhlášená lázeňská společnost Imperial Karlovy Vary. Neslibují nemožné, nebudete jako mávnutím kouzelného proutku po pár procedurách jako znovuzrození. To prostě nejde. Co ale lze a přináší pozitivní výsledky, je životní restart. Zapište si tedy do svého diáře začátek nového přístupu k životu a vyzkoušejte na vlastní kůži, co pro vás bude nejlepší.

imperial

Pracovní povinnosti, stres a nervozita, stejně jako fyzické přetížení, starost o rodinu, o finanční zabezpečení - to všechno se v našem těle proměňuje v toxiny, které zatěžují náš organismus. A detoxikační orgány, jako jsou játra, ledviny, plíce, střeva, kůže a lymfatický systém, potřebují na svou očistnou činnost daleko více než jednu vycházku za měsíc, ba dokonce nestačí ani víkend na kolech. Není divu, v průběhu let se škodlivých látek v našem těle usadilo opravdu hodně. A pokud mu nepomůžeme a občas nepročistíme, nemohou tyto orgány fungovat správně. Proto je ideální svěřit se do péče odborníků, protože s jejich pomocí se toxiny odstraní rychleji a mnohem dříve nastoupí pocit svěžesti a nové energie.

Hotely společnosti Imperial Karlovy Vary a.s.

Hotel Imperial i Spa Resort Sanssouci poskytují svým hostům komfortní ubytování kategorie ****. V každém z hotelů se nachází moderní balneoprovoz, nabízející několik desítek léčebných a wellness procedur. Nechybí ani luxusní restaurace s širokou nabídkou mezinárodních specialit i dietní kuchyně. Pestrá je také nabídka doplňkových služeb - rozsáhlé sportovní centrum, vlastní cestovní kancelář, služby pro děti apod.

Hotel Imperial

imperial

Vzkříšený do své někdejší noblesy a slávy nabízí hotel Imperial hostům špičkový komfort v ubytování kategorie 4*superior, ve stravování i zábavě. Jeho největším bohatstvím je však komplexní lázeňská péče založená na umu týmu profesionálů a na využití léčivých vod Vřídla, přivedených až do hotelového balneocentra, a dalších přírodních léčivých zdrojů. V roce 2012 slavil sedminásobný držitel prestižního ocenění Czech Republic´s Leading Spa Resort sto úspěšných let své existence.

Hotel Imperial byl slavnostně uveden do provozu 18. června 1912. Impozantní stavba zasazená do přírodního imperialrámce s neobyčejným uměleckým citem, odpovídající nejnáročnějším požadavkům lázeňské architektury, s důrazem na detaily a všestranný komfort, brzy přilákala významnou klientelu z celého světa. A to bez nadsázky platí dodnes.

Od svého slavného otevření 18. června 1912 prošel hotel Imperial i méně slavnými etapami - tou nejhorší bylo více než čtyřicetileté chátrání zahájené poválečným znárodněním. Se vznikem akciové společnosti Imperial Karlovy Vary v roce 1992 se hned začala připravovat náročná rekonstrukce, jejíž hodnota dosáhla více než 320 milionů korun a byla dokončena v roce 2003.

V současnosti hotel Imperial 4*superior disponuje 205 jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji, apartmány a luxusním Prezidentským apartmá. Pokoje jsou vybaveny podle mezinárodního standardu odpovídajícímu špičkové kategorii hotelu, nezaměnitelnou atmosféru jim dodává stylový, pohodlný nábytek včetně unikátních vestavěných skříní. Rekonstruována byla i zasouvací okna, která nabízejí hostům jedinečný výhled do údolí říčky Teplé. Výjimečnou výzdobu interiérů lázeňského hotelu tvoří více než 400 obrazů, děl vyhlášených malířů imperialsoučasnosti i minulosti ze sbírky společnosti.

Dalších 22 lůžek v celkem čtrnácti pokojích s příslušenstvím nabízí Villa Hofman dýchající poklidnou prvorepublikovou atmosférou. Velkou předností je tu naprosté soukromí. Je vyhledávaná uzavřenými společnostmi, s oblibou si ji pronajímají sportovní kluby, neboť leží v bezprostřední blízkosti hotelu a v těsném sousedství tenisových kurtů Sportcentra Imperial. V přilehlém areálu Helenin dvůr naleznou hosté veškeré dopravní služby - od nepřetržitě hlídaného parkoviště, přes mycí linku a technický servis po vozy k pronájmu. Mimo jiné zde sídlí také cestovní agentura společnosti Imperial Karlovy Vary Pentalog Tour.

Kontaktní údaje:

Webové stránky: www.spa-hotel-imperial.cz

Rezervační oddělení: +420 353 203 113, reservation@spa-hotel-imperial.cz

imperial

Spa Resort Sanssouci

Spa

Spa Resort Sanssouci je moderní lázeňský komplex v Karlových Varech. Byl otevřen na jaře 2009 po celkové rekonstrukci hotelů Sanssouci a Švýcarský Dvůr. Komplex nabízí komfortní ubytování kategorie **** v 337 pokojích a apartmá. Bez nutnosti sundat hotelové pantofle je vám k dispozici moderní balneocentrum ve Ville Mercedes, 3 Spahotelové restaurace, solná jeskyně, klidové a relaxační zóny.

Balneocentrum ve Ville Mercedes poskytuje pacientům tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu i moderní wellness programy. Díky široké nabídce léčebných procedur, modernímu vybavení, kvalifikovanému zdravotnickému personálu a touze se stále zdokonalovat přináší pacientům vynikající výsledky při léčení indikovaných nemocí a prevenci civilizačních chorob.

Pro účely pitné kúry a dalších procedur je do resortu vyveden jeden z termominerálních pramenů - Vřídlo. Za ostatními prameny, ať už za účelem pitné kúry, nebo jen tak na procházku, musí hosté na kolonády do lázeňské zóny.

SpaSpa Resort Sanssouci nabízí k pronájmu salónky a sály pro malé, střední i větší akce. Kongresové prostory jsou vybaveny moderní audio-vizuální technikou. Můžete zde uspořádat velkou konferenci, banket i malou rodinnou oslavu. Také pro vás rádi zajistíme kompletní cateringový servis, květinovou výzdobu, kulturní program apod.

Kontaktní údaje:

Webové stránky: www.spa-resort-sanssouci.cz

Spa

Rezervační oddělení: +420 353 207 113, reservation@spa-resort-sanssouci.cz

Reklama