Co chystá IMPERA BEAUTY BOUTIQUE na podzimní trh?
 
První žhavou novinkou je naprosto unikátní maska, která byla dříve dostupná pouze kosmetologům, nyní ji poprvé zpřístupní IMPERA BEAUTY BOUTIQUE svým zákazníkům i na domácí použití. HYDROPEPTIDE COLLAGEL FACE MASK je doslova superpotravinou pro pleť, okamžitě hydratuje a uzamyká vlhkost v pleti. Na rozdíl od jiných masek má i výrazný léčivý účinek. Posiluje cévní stěny, obnovuje pokožku po traumatických kosmetických zákrocích a poskytuje jí intenzivní antioxidační ochranu.

6374e861529caobrazek.jpg
 
HYDROPEPTIDE COLLAGEL MASK rovněž významně stimuluje syntézu kolagenu a činí pokožku pevnější a pružnější.
 
Další revoluční novinkou je inovativní mezoterapie od značky Biorepeel – MEZOTERAPIE ARES. Takto unikátní mezoterapie obsahuje vysoce koncentrované peptidy, jejichž molekuly jsou schopny obnovit metabolismus pokožky a normalizovat případné narušené procesy v ní. Celkem jsou v řadě ARES 4 produkty: Anti-age, Dermo Restructurant, Anti-Oxidant a Hair Booster. Každý koktejl obsahuje kyselinu hyaluronovou v několika molekulových hmotnostech, což umožňuje současně vytvořit komfortní podmínky pro práci buněk a zajistit rychlou hydrataci pokožky, která je nezbytná pro dostavení se efektu. Kromě toho produkty obsahují peptidy, jejichž koncentrace vám umožňuje zpomalit procesy změn souvisejících s věkem a také obnovit kvalitu pokožky ve všech jejích vrstvách.
 6374e882438e4obrazek.jpg
A naprostou revoluční novinkou, která přepíše dějiny péče o vlasy, a vlasovou pokožku je nový přípravek, o němž významní trichologové hovoří jako o svatém grálu – DSD DE LUXE 9.4 AMINOPYRROL+MELATONIN. Neexistuje žádný takový další produkt! Jeho účinnost byla potvrzena vědeckými výzkumy! Melatonin v jeho složení působí jako silný antioxidant, který prodlužuje fázi růstu vlasu a omezuje jejich vypadávání.