Prozrazuje na vás zrcadlo víc, než byste o sobě chtěla říci? Osvědčenou cestou jak přelstít působení času, negativních vlivů životního prostředí a uspěchaného životního stylu na pleť je užívání anti-aging tablet IMEDEEN®. Již přibližně po třech měsících vám letmý pohled do zrcadla potvrdí, že vaše pokožka vypadá mladší, je opět pevnější, zářivější a hladší, že pigmentové skvrny a červené žilky jsou méně viditelné. Díky tabletám IMEDEEN® bude pokožka obličeje i celého těla viditelně krásnější a zdravější než dříve. Účinnost přípravků IMEDEEN® prověřily ženy na celém světě, už jste je vyzkoušela i Vy? Pokud ne, máte příležitost vyhrát anti-aging přípravky IMEDEEN® na našich stránkách www.imedeen20.imedeen.cz. Pokud se zúčastníte soutěže Tvář IMEDEEN®, můžete vyhrát dokonce přípravky na rok zdarma dle vlastního výběru! Pozor, přihlášky přijímáme jen do konce listopadu!

Imedeen

Pokožka ve 30, 40 a v 50

S přibývajícími roky si jistě všímáte, jak se vaše pokožka mění. A s tím i její potřeby. Vstříc požadavkům pleti v každém věku vychází řada tablet IMEDEEN® pro výživu vnitřních vrstev kůže a anti-aging pleti celého těla. Můžete si vybrat právě ten přípravek, který je určený přesně vám a potřebám vaší pokožky (30+ - IMEDEEN derma one™, 40+ - IMEDEEN time perfection™, 50+ - IMEDEEN prime renewal™). Tablety IMEDEEN® obsahují přírodní látky, které jsou přirozeně obsaženy v hlubší vrstvě kůže dermis. Proto jsou tablety IMEDEEN® tak účinné, což potvrdila i celá řada odborných studií.

Imedeen

Tip na dárky, které potěší

Imedeen

Pokud hledáte tip na zajímavý dárek pro své blízké, darujte krásu. Kamarádku určitě potěší IMEDEEN vlasy & nehty™ pro zlepšení kondice, pevnosti, lesku a celkového zdraví vlasů a nehtů. Tobolky s originálním složením kombinují křemík, vysoké množství biotinu, zinek, s dalšími vitaminy skupiny B. Tyto složky společně působí u kořínků vlasů a v nehtových lůžkách a zajistí, že vlasy a nehty budou krásné, pevné, lesklé a nebudou se třepit. Tatínkovi, manželovi či příteli udělá radost IMEDEEN man-age-ment™, jednoduchá a účinná anti-aging péče o pokožku mužů pro jejich atraktivní vzhled. A od poloviny listopadu jsou pro Vás v prodeji exkluzivní dárkové balíčky IMEDEEN®! Sledujte www.imedeen.cz.

Imedeen

Soutěžte na stránkách IMEDEEN®

ImedeenIMEDEEN® letos slaví 20 let od představení prvního přípravku. U příležitosti narozenin můžete každý měsíc soutěžit o výrobky této značky na www.imedeen20.imedeen.cz nebo se zde zapojte do hledání Tváře IMEDEEN®! Možná se tváří značky stanete právě vy a vyhrajete exkluzivní VIP pobyt v Kodani spojený s focením pro mezinárodní reklamní kampaň. Přihlášku lze poslat přímo přes www.imedeen20.imedeen.cz, kde najdete také podrobnosti o soutěži. Pozor, přihlásit se do soutěže Tvář IMEDEEN® je možné jen do 30. listopadu!

Reklama