Milá redakce a čtenářky,já , ačkoli na nějaké předtuchy jsem nikdy nějak moc nevěřila,jsem měla jednu docela živou.
Byl to sen, stalo se to předloni na podzim a od té doby věřím, že je něco mezi nebem a zemí.

Tenkrát jsem byla v 5. měsíci těhotenství a jelikož jsem byla doma, ráda jsem si přispala, neboť přes noc mi to nějak nešlo a tak jsem dospávala ve dne. A to se mi vždycky zdávaly všelijaké sny, často jsem si je po probuzení ani nepamatovala, ale na tenhle nezapomenu do smrti - mám doma jeho živou podobu.

Ale pěkně od začátku.

Toho dne jsem měla úplně živý sen - zdálo se mi, že jsem v mé rodné vesnici v místním zemědělském družstvu. Jezdila jsem si pěkně traktorem, když tu se mi náhle pod jeho kola připletlo maličké mourovaté koťátko. Zastavila jsem, vzala ho do rukou a hladila, protože bylo úplně vystrašené. Pak jsem i s ním vylezla zpátky do kabiny traktoru a....probudila jsem se.

Potud by na tom nebylo nic zvláštního, prostě jen další sen. Ovšem neuvěřitelný obrat nastal, když mi asi za hodinku volal přítel, jestli prý jsem doma, že se za mnou zastaví.

Nikdy to nedělal, pracoval většinou celé dny až do večera, podotýkám, že v zemědělském družstvu. Za nějaký čas opravdu přijel, myslela jsem si, že něco zapomněl doma, ale on nezapomněl, spíše něco přivezl.

Napínat Vás nebudu, přivezl malou mourovatou kuličku - dostala jméno Šmurka. Kocourka opravdu chytil v místním družstvu a přivezl mi ho, abych nebyla celé dny sama doma. Žije s námi už druhým rokem a je to můj ,,vysněný'' mazel.
Kdybych to nezažila na vlastní kůži, nikdy bych tomu neuvěřila.

Tak to je můj příběh z říše snů, loučí se s Vámi Ilonesa.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To je ale milý sen, a ani z něho neběhá mráz po zádech. A pak, že předtuchy musí být nutně pokaždé špatné. Tobě se prostě zhomtnil sen. Měj prima den a ať máš z kocourka stále radost. Míša

 

Reklama