KitchenAid je jedna z nejznámějších světových značek domácích pomocníků, které se podařilo docílit dokonalého spojení funkčnosti a prvotřídního designu. Původní modely kuchyňských robotů KitchenAid se dodnes vystavují v muzeích po celém světě a stále získávají ocenění pro jejich výjimečný design.

Kuchyňský robot KitchenAid Artisan, jehož podoba přetrvává takřka beze změn již od roku 1936, tedy právem patří mezi nejprodávanější kuchyňské pomocníky na světě. Všechno krásné ale musí jednou skončit. Mnohdy proto, aby mohlo začít něco ještě krásnějšího.

Nový model, kuchyňský robot KitchenAid Artisan s označením 5KSM175, který nahradí stávající model s označením 5KSM150, se tak i nadále drží dosavadních tradic, mezi které patří osvědčený design i způsob konstrukce. KitchenAid Artisan 5KSM175 však oproti modelu 5KSM150 nabízí širší základní výbavu k přístroji a pyšní se také novým faceliftem – logo na stříbrném proužku okolo hlavy je na rozdíl od 150 stříbrné a vystouplé, menšího vylepšení se dočkalo také ukotvení šlehacích nástavců.

robot

V základní výbavě tento model obsahuje: hnětací hák, plochý šlehač, plochý šlehač s flexi stěrkou, balónovou metlu, nalévací štít, nerezovou mísu o objemu 4,83 l, nerezovou mísu o objemu 3 l a samozřejmě „kitchenaidovou“ kuchařku těch nejlepších kulinárních tipů a receptů.

KitchenAid Artisan 5KSM175 lze pořídit nejen v  doposud nabízených barevných variantách, jako např. oblíbené odstíny: stříbřitě šedá, broušená měď nebo červená metalíza, ale přináší také zcela nové barevné varianty! A jakým směrem se tedy budou udávat letošní barevné trendy? Bude to švestková, borůvková a saténově růžová!

Zatímco saténově růžová nadchne milovníky sladkých či perleťových odstínů, zastáncům „umírněnějších“ barevných odstínů zamotají hlavu zase odstíny „Švestková“ a „Borůvková“, které v sobě kombinují hřejivé tóny přírody s ledovou elegancí kovu, čemuž se zkrátka nedá odolat J

Domácí robot KitchenAid Artisan 175 je možná koupit u oficiálního distributora na www.kitchenaid.cz za 19 590 Kč.

robotKuchyňský robot KitchenAid = kvalita pěti generací  

Předchůdce nynějšího kuchyňského robotu KitchenAid se zrodil v roce 1919. Vynález Herberta Johnstona uchvátil nejen srdce amerických hospodyněk, ale také například automobilového magnáta Henryho Forda. Ještě předtím se však objevil ve zcela jiných kuchyních – jako první se s tímto zázrakem setkalo americké námořnictvo. Po prvním seznámení se stal standardním vybavením jejich lodí.

90 let udávání trendů

V průběhu dekád ke kuchyňskému robotu KitchenAid přibyly další spotřebiče této značky, které usnadňují a zpříjemňují čas strávený v kuchyni. Robot Artisan si však své provedení a design udržuje již od roku 1936, kdy byl vytvořen pověstný model „K“. I dnes je přitom považován za stylový a nezničitelný diamant kuchyní napříč světem.

Reklama