Seznamte se s novým kuchyňským robotem KitchenAid MINI o objemu 3,3 l. Je menší a lehčí než jeho „bráška“ kuchyňský robot Artisan o objemu 4,83 l, a je tak ideálním společníkem do malých kuchyňských prostor. V České a Slovenské republice bude dostupný v šesti barevných variantách.

kit

S nerezovou pracovní mísou o objemu 3,3 l a možností až deseti různých druhů volitelného příslušenství zvládne tento kuchyňský pomocník přípravu čehokoli od čerstvých domácích těstovin přes domácí burgery, veganské a vegetariánské pokrmy až po domácí pečivo, pizzu či sušenky.

kit

Výkonnější než byste čekali

Navzdory své velikosti je kuchyňský robot KitchenAid MINI zcela plnohodnotným pracantem, který dělá čest své příslušnosti do rodiny kuchyňských spotřebičů KitchenAid.

S jeho pomocí připravíte s přehledem až pět tuctů domácích sušenek najednou a ještě následně zaděláte těsto na domácí pizzu z množství až 680 g mouky.

 kit

Více než jen „hnětač na těsto“

S možností až deseti různých druhů volitelného příslušenství se z kuchyňského robotu KitchenAid MINI stává univerzální nástroj pro jakékoli vaše kulinářské dobrodružství.

 kitt

Barevné odstíny, které vás doslova poblázní

Svým zmenšeným provedením je sice kuchyňský robot KitchenAid MINI méně nápadný než stávající kuchyňské roboty z řady Artisan, to mu však nijak neubírá na jedinečnosti – se zcela novými a bezesporu jedinečnými a výraznými odstíny na sebe bude upoutávat pozornost každého, kdo projde okolo vaší kuchyňské linky. Jak by taky ne – vždyť  KitchenAid, to je přece klenot ve vaší kuchyni!

kit

Robot Artisan MINI bude dostupný v šesti barevných variantách za 16.790 Kč. Koupit jej lze u oficiálního distributora www.kitchenaid.cz.

Reklama