Kate Middleton

29. dubna 2011 jsme mohli konečně spatřit šaty, které si Kate Middleton zvolila jako své svatební. V den, kdy se stala manželkou prince Williama se zahalila do šatů z hedvábného saténu, s ručně vyráběnou krajkou, květinovými aplikacemi, dlouhými rukávy, hlubokým véčkovým výstřihem a dlouhou vlečkou, které ušila návrhářka Sarah Burton z módního domu Alexander McQueen. Představy všech nevěst o princeznovských šatech s korzetem a nařasenou tylovou sukní byly rázem ty tam. Elegantní jednoduché šaty s krajkou se staly novou ikonou, co se svatebních šatů týče.

Kate-Middleton.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Ellie Goulding

Velice elegantně a noblesně působily také šaty, které si na svou svatbu s obchodníkem s uměním Casparem Joplingem v roce 2019 oblékla britská popová zpěvačka Ellie Goulding. Šaty, které zpěvačku zahalovaly od hlavy až po paty, byly značky Chloé a vyznačovaly se především dlouhými rukávy, volánkovým stojáčkem a skleněnými korálky.

Ellie-Goulding.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Tip na krásný dárek: Něžný dárek pro nevěstu

Každá nevěsta touží po dokonalých šatech, které si mnohokrát vysní už jako malá. Úkolem družičky je pomoci jí takové najít. Hledání vysněních pak obnáší i několik hodin strávených v salonech. Když pak ale budoucí nevěsta společně se svou družičkou ty pravé šaty konečně objeví, dojaté zjistí, že to stálo za tu námahu. Nevěsta, která bude ve svůj svatební den jako princezna ve svých dokonalých šatech si však také zaslouží svatební dar jako z pohádky. Pokud by pak družička toužila pořídit své kamarádce milý dárek, který jí zpříjemní její velký den a zároveň se ponese v duchu elegance a luxusu, může pro ni poskládat něžnou krabičku plnou praktických i rozmazlovacích dárečků. Podvazek pro dodržení tradice, sekt pro tu správnou náladu a stírací los pro... Štěstí, snění, a třeba i milionový začátek novomanželského života. 

zena-in-780x500-Nevesta.jpg
Více informací najdete zde.

Meghan Markle

Velice jednoduché, zato však mimořádně úchvatné šaty zvolila ve svůj svatební den Meghan Markle, která se 19. května roku 2018 provdala Harryho. Pro tento mimořádný den se oblékla do hedvábných šatů Givenchy, které navrhla Clare Waight Keller. Kromě napůl odhalených ramen model upoutal především dlouhým hedvábným závojem s květinovými detaily, který měřil pět metrů.

Meghan.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Pippa Middleton

Také sestra princezny Kate Pippa Middleton se v roce 2017 vdala v nádherných šatech, které se staly inspirací pro mnohé nevěsty, a to zejména kvůli tomu, jak v sobě vkusně kombinují tradiční klasiku i moderno. Šaty navrhl Giles Deacon a Pippa je doplnila diamantovými náušnicemi s perlami, které měla i na svatbě své sestry v roce 2011.

Pippa.jpg
Zdroj foto: Profimedia