Víte, se kterou měnou se platí na Filipínách? Kterou country skupinu založili v roce 1967 Jan Turek, Karel Poláček a Pavel Brümer? Jak se jmenuje jeden z Gigantů z řeckých bájí, který vrhal po Poseidonovi kusy skal?

Albi

Že nedokážete odpovědět ani na jednu z těchto otázek? Nevadí, třeba ji zná Jiří, Klára nebo Marek. Ve hře iKnow totiž není nejdůležitější znát správnou odpověď, ale dokázat správně odhadnout znalosti své i svých spoluhráčů.

Hru si můžete prohlédnout a objednat na této stránce: https://eshop.albi.cz

Jak to funguje? Všichni hráči se snaží odpovědět na zadanou otázku, ke které postupně dostávají nápovědy. Myslíte si, že Vám bude stačit jedna nápověda? Nebo si nejste jistí a vezmete si raději všechny tři? Risk je sice zisk, ale špatná odpověď Vám body nepřinese!

1600 otázek zaručí, že se budete neustále dovídat něco nového. A pokud vám je to málo, můžete ještě sáhnout pro dalších 1600 ve hře iKnow Česko, která se zaměřuje na otázky o naší vlasti. A komu se, třeba na cestách, nechce tahat s velkou krabicí, ten si jistě vybere ze čtveřice mini iKnow – s tématy Svět, Evropa, Inovace a Lifestyle. Každá z malých krabiček obsahuje dalších 400 otázek. Jednotlivé hry se navíc mezi sebou dají bez problémů kombinovat, takže se iKnow neohraje ani během dlouhých zimních večerů.

Albi

Hru si můžete prohlédnout a objednat na této stránce: https://eshop.albi.cz.