Posílám pár vtipů o mužích. Co mají společného muži a mraky? Hodně. Jakmile odtáhnou, nastane hezký den. Jaké tři největší krize prožívá muž? Ztrátu ženy, vyhazov ze zaměstnání a škrábanec na autě. Co je to muž? Jen pár centimetru masa navíc. Proč se zřítí zídka, o kterou se muž opřel? Moudřejší ustoupí. Dokážete si představit svět bez mužů? Žádná zločinnost a spousta tlustých, šťastných žen. Proč má tolik mužů nohy do O? Nedůležité věci se obvykle dávají do závorek. Co znamená muž v sudu s kyselinou solnou? Vyřešený problém. Co dělá žena, když muž kličkuje po zahradě? Klidně střílí dál. Proč mívají ženy poslední slovo? Protože muže už nic nenapadá. Jaký je rozdíl mezi mužem a mléčným zubem? Mléčný zub ví, kdy má vypadnout. Kolik času muži zabere výměna jedné role toaletního papíru? Nevíme, takový případ ještě nebyl zaznamenán Základní průvodce pro muže Věci, které za žádnou cenu NESMÍTE říci své vyvolené:

1) Když se vás zeptá: „Jsem snad tlustá?”, nikdy neříkejte, aby popošla pár kroků zpět!

2) Na otázku: „Myslíš, že jsem chytrá?” není skutečně dobrá odpověď: „Na to, že jseš holka...”

3) Když se vás zeptá: „Myslíš, že je hezčí než já?” nemá cenu odpovídat kdo nebo která. Pak totiž následuje nekonečné množství dalších otázek... Věty, které mají téměř univerzální význam - dají se použít kdykoliv. Nikdy je nezapomínejte zapojit do konverzace se ženou, ale dělejte to šikovně a nenápadně!

1) Ano, miláčku, na nic jiného než na tebe jsem během služební cesty nemyslel.

2) Ale samozřejmě, že mně vůbec nevadí, když se stále ptáš, jestli tě miluji. Jenom to posiluje moji hlubokou a neúnavnou úctu k tvé osobě.

3) Na celém světě a zřejmě ani v jiné galaxii neexistuje žádná, která by se ti vyrovnala.

4) Máš naprostou pravdu, byl jsem to já, kdo se mýlil. Vůbec nechápu, jak jsem něco tak hloupého mohl udělat.

5) Ano, samozřejmě, tvá matka se k nám může nastěhovat hned zítra. Skvělý nápad, už se těším...

6) Opravdu tolik místa ve skříni nepotřebuju

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Podobně to má nacvičené můj přítel a fakt to funguje. Když mu něco vytýkám, odvětí, že mě miluje a v životě nepotkal tak úžasnou ženu. V ten moment se musím začít smát a je po výčitkách. Je bezva, že se nikdy nenechá vyprovokovat k hádce. Simona

A jak je to u vás doma, milé dámy a ženy-in? Ještě hodinu mě můžete obšťasťovat svými příspěvky, za které už tu čeká hezký dárek. Adresa: r

redakce@zena-in.cz

Reklama