Čeká nás tropický týden a my vám jej chceme o dost vylepšit, takže jsme na středu připravily plný mrazák zmrzliny značky PRIMA a zveme vás ochutnávat novinky i klasické kousky, na které nedáme dopustit ani my. K této příjemné příležitosti jsme připravily i malý bazárek oblečení, bot, doplňků a kosmetiky naší redakce, který vám bude k dispozici až do dalšího pondělí. Přijďte k nám na zmrzku!

reda

  • KDY: startujeme v úterý 19. 6. 2017 ve 12 hodin (a budeme až do 18 h)
  • KDE: v redakci Žena-in.cz, Myslíkova 25, Praha
  • Na zmrzku a bazárek se můžete stavit i další dny - středa, čtvrtek a pátek a to vždy mezi 9-16 hodinou

Bez Prima zmrzliny si už ani neumíme představit správné české léto. Pro milovníky zmrzlin si tentokrát Prima zmrzlina připravila několik novinek. Zapomeňte ale na obyčejné zmrzlinové opojení, protože letos je trendy jíst zmrzliny netradičně, ať už jako dezert, koktejl nebo si pohrát se zdobením ledové dobroty na špejli. Letos bude Prima zmrzlina vzhůru nohama! A na co se můžete těšit? Znamenitou chuť a kvalitní ingredience. Na složení svých zmrzlin klade Prima zmrzlina vysoký důraz a používá výhradně poctivé suroviny, jako je tvaroh, smetana, mléko a pravé ovoce převážně od tuzemských dodavatelů.

5b1e38025f8ecobrazek.png

Bez Mrože by léto nebylo tím pravým létem

Mrož je symbolem léta a ikonou mezi zmrzlinami. Díky své nezaměnitelné chuti, která se skládá z kvalitních českých ingrediencí, si na něm s láskou pochutnávají děti i dospělí. Poctivá zmrzlina z tvarohu, mléka, smetany, cukru a čerstvého ovoce, to je kombinace, na které si budete chtít pochutnávat zas a znovu.

5b1e38194cf50obrazek.png

Pegas Premium, zmrzliny nezaměnitelné chuti i ingrediencí

Prémiová řada Pegas láká na opojnou chuť mléčně-smetanových zmrzlin zalitých v křupavé čokoládě. Pravá smetana se podílí na jejich jemnosti a ingredience, jako mandle, ořechy a čokoláda zmrzlině propůjčují jedinečnou chuť, na kterou si snadno vytvoříte závislost.

5b1e38317f85fobrazek.png

A nebudou chybět ani zmrzliny Piknik, Pikao, Kuba a Ruská zmrzlina. Více osvěžující inspirace najdete na stránkách www.primazmrzlina.cz.

NĚCO NAVÍC - redakční BAZÁREK

Jelikož vám chceme vaši návštěvu ještě o malinko víc zpříjemnit, připravily jsme pro vás malý bazárek, do kterého přispěly všechny členky redakce! V bazárku najdete jak oblečení, tak i doplňky a kosmetiku za opravdu výhodné a symbolické ceny. Podíváte se, dáte si k tomu zmrzku a třeba odejdete i s nákupem.

5b1e388846ccaobrazek.png

TĚŠÍME SE NA VÁS

Sdílejte naši akci mezi přáteli a přijďte s kamarádkou, nebo s dětmi a my se o vás postaráme. Můžete i skrze událost na Facebooku

Děti dostanou zmrzlinu a maminky si můžou koupit něco pěkného na sebe.

Uložit

Uložit

Reklama