Předávání aut vítězkám letošní České miss se včera málem změnilo v trapas. Nejprve dívky slavnostně převzaly klíčky, poté donekonečna v autech a na kapotách pózovaly fotografům. Jen někdo si povšiml, že auto II. České vicemiss Lilian Sarah Fisherové (22) je trochu zvláštní.

Auto, které exotická kráska s takovou pompou přijala, mělo v předním nárazníku díru po pravé krytce otvoru pro mlhovky, promáčklou espézetku a vzadu odřený nárazník. Vypadalo to, že na „té třetí " firma trochu šetřila. A jak na to reagovala Lilian? Se svým obvyklým humorem:
Fakt? Já jsem si toho ještě v tom fofru ani nevšimla. Hlavně mám svědky, že jsem s tím zatím neujela ani metr. A doufám, že je to pojištěné!"
Lilian jezdí už tři roky a usednout za volant pro ni není nic výjimečného.
Jízdu autem mám moc ráda, i když se přiznám, že ze začátku jsem asi jezdila jako šílenec. Měla jsem štěstí, že zatím všechno vždycky dobře dopadlo. Za ty tři roky jsem měla tři havárie. Jedna byla opravdu ošklivá, když jsme se vybourali v dost velké rychlosti na dálnici. Byla jsem přitom i zraněná. Já jsem tehdy sice neřídila, ale snad půl roku potom jsem se strašlivě bála jenom sednout do auta, natožpak řídit. Až po nějakém čase jsem to zase zkusila, ale přiznám se, že dlouho jsem se po dálnici ploužila stovkou, a když mě někdo vezl, tak jsem ho pořád napomínala, aby jel pomaleji a dával víc pozor. Asi jsem byla už s tím protivná, ale toho podvědomého strachu jsem se pořád nemohla zbavit," povzdychla si tmavá kráska.

Nebojí se ani Italů
Jinak je Lilian na svůj věk poměrně zkušená řidička, která se nebojí ani dlouhých tras.
Jezdila jsem všude možně po Evropě, v Německu, Rakousku, Francii i ve Španělsku. Zvláštním zážitkem bylo pro mě, když jsem měla možnost projet celou Itálii od severu k jihu. Čím jste níž, tím méně se tam respektují dopravní předpisy a dole už je to docela divočina. Ale kupodivu bouraček jsem tam moc neviděla. Jezdí tam sice strašně, ale jsou pořád ve střehu, takže jsem se ani nebála."
Nová červená fabie jí udělala jednoznačně radost.
Nejvíc zkušeností mám s octavií, ale tohle autíčko je menší, takže v Praze se s ním bude určitě líp parkovat," těší se. A fakt, že je auto ťuklé, jí vůbec nevadí.
Není to nic hrozného a oni to dají určitě do kupy," říká stále usměvavá misska.
Zdroj: Korzo 


No já nevím, za tři roky tři havárie. To bych slečnu rozhodně nenazývala zkušenou řidičkou.
Pozorně si prohlédněte ji i její auto, abyste se jim mohly vyhnout obloukem. :-)
 

Reklama