Edukativní hračka s příběhem

Postavička Igráček představuje různé profese, o kterých se děti mohou dozvědět víc a také poznat, jak funguje svět kolem nás. Díky nim mají nové stimuly při hře s fantazií, a to už od útlého věku. Igráčka si můžete pořídit samostatně, nebo jako tematický set.

Igráček má nové nerozbitné autíčko MultiGo , které je velice variabilní a lze jej jednoduše obměnit díky snadné výměně korbičky. Tato hračka zkrátka vaše dítě hned tak neomrzí. Přívěs je možné zapřáhnout za jakékoliv Igráčkovo auto. Všechny figurky Igráček lze snadno posadit do kabiny náklaďáku, na sedačku traktoru nebo postavit třeba na stupačky popelářské korbičky.

Celý koncept sady Igráček MultiGo navazuje na původní myšlenku – seznamování dětí se světem profesí od útlého věku. Auta MultiGo, stejně jako postavičky a ostatní doplňky, jsou vyráběny z velmi kvalitního a odolného plastu ABS oblých tvarů a hezkého designu. Lze je kombinovat nejen s jinými autíčky, ale také s dalšími prvky z Igráčkova světa. Ten mohou děti doplnit i o originální kufříky nebo Igráčkův domeček a další příslušenství a vytvořit si vlastní velké město. Tento způsob hraní je pro děti nesmírně důležitý, jelikož rozvíjí dětskou fantazii, pomáhá jim tvořit příběhy a přispívá i k rozvoji jemné motoriky.

Více o Igráčkovi naleznete na IGRACEK.CZ

Reklama