Je na čase objevit novou dimenzi lesku

igoraV dnešní uspěchané době oceňujeme, když si můžeme pořídit věci, které jsou tak zvaně multifunkční. Samozřejmostí jsou třeba telefony, které fotografují a nabízí také připojení k internetu nebo přístup do e-mailové schránky. A co péče o vlasy? Toužíme po fantastické, přirozené barvě, ale zároveň chceme mít možnost měnit vzhled podle aktuálních trendů i momentální nálady. Nezní to zrovna skromně - úchvatný lesk, intenzivní dlouhotrvající barva s minimálním efektem odrostů a zároveň pečující receptura. Chceme toho pravdu příliš? Ne v případě barev značky IGORA Vibrance!

Inovované demi-permanentní barvy značky IGORA Vibrance nabízí svěží, intenzivní odstíny a vícerozměrný lesk po každém umytí vlasů. Pečující barva bez obsahu amoniaku se v průběhu času nádherně vyvíjí, a vytváří tak minimální efekt odrostů. Navíc dodává až o 70 % více lesku.

IGORA Vibrance zcela jistě splní vaše vysoké nároky, a to díky zcela nové receptuře s igorarevoluční technologií a prvotřídními složkami. Inovativní technologie Multi-Layer barev značky IGORA Vibrance pracuje s jedinečnými pigmenty, které mají výbornou schopnost proniknout hluboko do struktury vlasů. Zde se ukládají do vrstev. Tento efekt vrstvení zajišťuje dlouhotrvající, intenzivní barevné výsledky a oslňující zářivost barvy.

Technologie Multi-Layer tedy dodává vlasům neuvěřitelný lesk, který je navíc zvýrazněn díky nové vyživující prvotřídní ingredienci - oleji Monoï de Tahiti. Tento vzácný olej z tropického ostrova Tahiti poskytuje vlasům nezbytnou hydrataci, výživu a péči. Uzamyká každou pigmentovou vrstvu ve vlasech. Zároveň zklidňuje vlasovou kutikulu a vytváří tak povrch, který odráží světlo. To je také důvod, proč značka IGORA Vibrance přináší intenzivní barvy po každém umytí a dodává jim až o 70 % více neodolatelného lesku.

Tato nová senzační demi-permanentní barva je ideální volbou pro všechny, kdo hledají intenzivní a přirozené barvy a touží po zářivých, výrazných, módních odstínech. Ocení ji dokonce i ti, kdo vlastně nechtějí barvu vůbec. Ano, pro tyto spotřebitelky uvádí značka IGORA Vibrance novinku Shine Gloss. Tento bezbarvý „odstín" dodává vlasům pouze lesk. Je tedy vhodný pro všechny ženy, které se obávají vlasy barvit nebo chtějí vlasy pouze zvýraznit. Shine Gloss podtrhuje přirozený tón vlasů a vytváří ohromující lesk. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, IGORA Vibrance ví, jak vás rozzářit.

Nová barva Igora Vibrance je k dostání ve vybraných kadeřnických salonech.

IGORA VIBRANCE - připravte se na SKUTEČNÝ LESK!

Reklama