Věděli jste, že jedna ze tří žen* vnímá svoji pokožku hlavy jako citlivou a barvení vlasů je pro ni choulostivou záležitostí? To je také důvod, proč si spousta žen dokonce přestala barvit vlasy. Řešením je nová revoluční barva na vlasy značky IGORA Senea od Schwarzkopf Professional. Jde o první permanentní barvy na vlasy testované a doporučované dermatology.* Proto je můžete bez obav použít i pokud máte citlivou pokožku hlavy. Přijďte do kadeřnického salonu na světovou premiéru barev značky IGORA Senea!

face

Pokud máte citlivou pokožku hlavy, nemusíte se již obávat, že může dojít při barvení vlasů k jejímu podráždění. Bez obav totiž můžete vsadit na některý z odstínů nové barvy IGORA Senea. Jde o revoluční barvu na vlasy, která nabízí úžasné účinky a profesionální barevné výsledky se zářivým leskem. Na náš trh přináší významnou inovaci - revoluční barvicí technologii pro vysoký komfort pokožky hlavy během barvení vlasů. Může se totiž pochlubit revoluční technologií SensoCalm, jež je složená ze speciálně vybraných barevných pigmentů a zklidňujících složek, díky kterým je barva mimořádně šetrná k pokožce.

36 nádherných odstínů a dva druhy developerů značky IGORA Senea doplňuje řada tří pečujících přípravků pro následnou domácí péči - Šampon pro barvené vlasy, Krémový kondicionér pro barvené vlasy a Sérum po barvení - které byly unikátně navrženy tak, aby pomáhaly předcházet potížím po aplikaci barvy na vlasy a zároveň zvýrazňovaly intenzitu barvy vašich vlasů.

Barva IGORA Senea je doporučována několika nezávislými dermatologickými instituty. Současně byla testována a schválena Institutem pro aplikovaný dermatologický výzkum proDERM. Jejich studie a testování při aplikaci barvy na ženách s citlivou pokožkou hlavy ukázaly, že 95 % testovaných osob** zaznamenalo při koloraci s barvou IGORA Senea vysoké pohodlí pokožky hlavy. „Jako přední nezávislý institut, nabízející vysoce kvalitní dermatologické služby založené na vědeckém testování, můžeme potvrdit, že barva SENEA je mimořádně šetrná k pokožce a vhodná pro osoby s citlivou pokožkou hlavy. Proto jsme značce SENEA udělili pečeť proDERM Dermatologicky schváleno,“ říká prof. Klaus-P. Wilhelm, zakladatel a ředitel institutu proDERM.

Barva IGORA Senea je ideální pro všechny, kdo si přestali barvit vlasy kvůli potížím s pokožkou hlavy nebo mají citlivou pokožku

.IGORA Senea

„Jsem opravdu velmi nadšený z uvedení barvy IGORA Senea. Schwarzkopf Professional je díky této světově první barvě na vlasy doporučované dermatology opět skutečným inovátorem v oboru. Po 15 letech důkladného výzkumu a vývoje revoluční technologie SensoCalm přinášíme řešení, které spotřebitelé dlouho hledali,“ říká Norbert Koll, Corporate Senior Vice President Schwarzkopf Professional.

IGORA SENEA - první permanentní barva na vlasy doporučovaná dermatology*

Více najdete na: www.facebook.com/SchwarzkopfprofessionalVasenprovlasy

Náš tip:

Staňte se fanouškem facebookové stránky (viz odkaz výše), kde naleznete poslední novinky nejen v trendech týkajících se vlasů, ale celkově módy a stylingu. Také zajímavé akce, jako jsou soutěže a rozhovory s odborníky.

* Doporučovaná nezávislými dermatology
** Jednostranné testy, panel osob s citlivou pokožkou hlavy
*** Průzkum GFK Switzerland Beauty Care Woman Europe 2008, telefonický průzkum 2010,
Německo & T&S infratest 2010, Německo

Reklama