Slovenská kapela No Name zažila bouřlivý předchozí rok. Mají za sebou spoustu dřiny, která jim v prosinci přinesla ocenění v podobě vítězství v anketě Slavíci bez hranic. A frontmanovi kapely Igoru Timkovi (30) se v dubnu narodila dcera Ivanka.

Minulý rok se nám opravdu dařilo. Nemůžeme si na nic stěžovat," prozrazuje Korzu zpěvák Igor Timko. Sice jsme hodně pracovali, vydávali jsme desku, a pak přišla řada koncertů, ale přineslo to vytoužené ovoce v podobě bronzového Zlatého slavíka na Slovensku a Slavíka bez hranic tady v Česku. Prostě je to absolutní heavy metal, total, brutál, instrumentál," radoval se na předávání Slavíků Timko, který celý rok označil za průlomový.

Máme prvního Zlatého slavíka, což je bomba, a navíc se mi 7. dubna narodila dcera." S manželkou Silvií už mají dvouletého syna Jakuba. Úspěch, který kapela zažila, hodlá v novém roce pokud možno zdvojnásobit. Už se prý na tom pracuje.

Někdy v květnu nás čekají jeden až tři koncerty, a to v rámci toho, že překročíme hranici tisíce odehraných koncertů. Určitě bude jeden v Košicích, a když to vyjde, i dva v Bratislavě. Také by se konečně měl objevit náš výběr Best of, kde budou hity jako Ty a tvoja sestra, Čím to je a nějaké remixy mladých dýdžejů. Uvidíme, jak se to podaří a jak se toho mladí chytnou. Pak chystáme ještě jedno překvapení, ale to si zatím nechám pro sebe," tvrdí Timko.
Reklama