Přeji krásný Den Země všem!

No jéje,když už o tomto tématu slyším,ježím se. Již na základce jsem usoudila,že mi příroda nedělila ochlupení po tátovi a to ještě tmavé.Nohy jsem schovávala do tepláků,aby to bylo málo vidět,ale i tak se mi v létě smáli.Já byla nešťastná!

Ovšem v mých 14 jsem odjela na tábor,kde mne kamarádka seznámila s jednorázovou žiletkou,která se stala mou věrnou společnicí pro následujících pár let (dobře,ne ta jedna,ale i její "sestry žiletky :-) ) . Od té doby jsem měla nohy hladké a nikdo se už nesmál.

Postupně jsem došla k holení podpaží a nakonec i intimní místa. Jeden rok jsem vydržela se týrat epilátorem (jen na nohou),ale pak nějak nebyl čas a já neměla nervy to pokoušet od začátku,tudíž opět jsem vzala kamarádku žiletku na milost. Jsem dnes spokojena,nehuňatá a veselá:-)

Muže mám ráda nechlupaté,na rozdíl od jiných nesnáším chloupky,jež "lezou" z výstřihů košil a chlupatá záda mi zvedají žaludek.Nohy mi nevadí,ruce přežiju   a ostatní partie?...To je tajné,to si nechám do ložnice své.

Pozn. red.: Text nebyl redakcí upraven.

Máte podobný problém? Trápí vás chloupky v obličeji nebo bujnější porost na nohou či rukou? Líbí se vám chlupatí muži? A co si myslíte o těch, kteří se holí stejně jako ženy? Dnes si povídáme o lidské „srsti". Posílejte své příběhy na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky v průběhu celého dne zveřejňujeme a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme parfemovanou vodou Giordani White Gold v ceně 319 korun..

Reklama