Posílám pozdrav a všem hodně štěstí při pátku 13.Opět a znova mi to nedá, abych se nevyjádřila. Snad se nikdo nezlobí!  

Jsem narozena první den znamení Býka. Jako Býk jsem tvrdohlavá, neústupná, energická a důvěřivá, přátelská s praktickým uvažováním. Jen nevím, kde mám ten umělecký talent...

Pozůstatky z předchozího Berana: rychle vypěním, ale stejně rychle se stáhnu do pohody a rychleji mluvím, než myslím. Více se nakláním k Býkovi.

Ovšem v partnerském životě si rozumím s Blížencem, kterému jsem rádkyní v jeho nerozhodné rozdvojitosti, což se více hodí k Beranovi. Přátele mám převážně v Býku nebo Blížencích, jsem za dobře s Kozorohy, vadí mi Váhy - málo energické, pomalu rozhodující (u Blížence mi to nevadí kupodivu, zastírá to jinými vlastnostmi ).  

Ovšem i horoskopy, kterým celkem věřím beru s rezervou, protože každý je ovlivněn výchovou, stylem života a podobně, v každém však zůstanou hlavní rysy jeho znamení.

Krásný den přeje býčice Ifulinkaa

Máš se dokonale přečtenou, Ifulinkoo. A to je dobře. Něco z toho Berana tam bude – a to potřeba komunikovat. Přeji krásný den. Míša

Máte i vy něco, co byste chtěli k dnešnímu tématu o znameních napsat? Na redakce@zena-in.cz se na vaše příspěvky už těším.

Reklama