Krásný den všem in-ženám i mužům!
 Čemu lze dnes věřit? Myslím, že se ještě pár situací najde.
 1- nejvíce věřím v zákon schválnosti, ten funguje vždy a na více, než 100%
 2- věřím v sebe - to je pro život důležité, mít trochu sebevědomí, které dává sílu do dalších dní, zvláště ve dnech, kdy se nevede. Věřím si, že to zvládnu vyřešit, přežít, že mne to nesrazí na kolena a i když ano, věřím, že vstanu s hlavou hrdě vztyčenou!
 3 - věřím, že slunce zítra zase vyjde, nastane nový den, slibující nové zážitky, poznatky, situace. A to jen proto, že mám ráda život. Vědci minulý týden vyšli s teorií, že nastane den, kdy budeme mít slunce na obloze dvě, budiž, těším se dvakrát...

Nevěřím naopak:
- komukoliv, kdo k moci přišel - převážně politikové, kteří mluví dnes tak, zítra onak, protože záhadně v noci změnili názor?! To ne, protože si v noci spočítali, co je výhodnější!
- novinám, občas vypustí takové kachny, že to je k popukání (nemyslím tenistku poškrábanou klokanem ;-) ). A občas nás taky zvednou ze židle svými prognózami, co se o kolik zdraží, že je raději nečtu a počkám, až ten stav přijde... Nebudu se nervovat předem!
- statistikám o průměrném platu (ještě jsem ho na pásce neviděla), reklamám na zázračné výrobky (krém, po němž zázračně narostou vlasy či prsa jsou fatta morgana...), předpovědím počasí (občas se netrefí jen o dva dny), učitelům (ve škole mi tvrdili, že se mi ta chemie opravdu bude hodit - nehodila), černou kočku na cestě ( když si obejdu půl města, mám větší šanci, že se mi něco stane, než když projdu tudy, kudy tahle šelma).

Ale věřím, že se dnes pobavíme nad příspěvky a užijeme si společně příjemný den!
Kamarádky, VĚŘTE HLAVNĚ SOBĚ!
S důvěrou v každý nový den zdraví
ifulinkaa


A já věřím tobě ! Míša

A jaký je váš názor? Existuje nějaké teorie a klidně i s nálepkou „konspirační“, ke které se přikláníte? Je podle vás možné ještě vůbec něčemu věřit? Co si o tom všem myslíte? Jste ochotni pasívně přijímat, nebo si tvoříte názory sami? Pokud ano, pak sem s nimi na redakce@zena-in.cz

Reklama