Zdravím políbené i nepolíbené! První pusa,celkem široký pojem.Je to ta,co jsme si dávali s prázdninovým kamarádem asi v pěti letech a naši rodiče nás fotili? Pokud ano,tak moc neporeferuji,jelikož si ji ani nepamatuji,ale tu fotku mám dodnes.
Takže pokus o tu "hlavní první pusu" proběhl v mých 13 letech. Už dlouho jsem s oním kamarádem trávila mnoho času a jak se říká,slovo dalo slovo.Asi to nebyla ani láska,prostě nám jen spolu bylo dobře.Jednou na procházce jsme se chtěli políbit...Povím Vám,dobře to nedopadlo,málem jsme si vzájemně vyrazili zuby,bylo to moc uslintané a nijak příjemné,jako jsem čítala v románech.Ale uměli jsme se svá nešiovnosti zasmát a být spolu dál spokojeni... Dodnes jsme dobrými kamarády,i když líbáme jiné své protějšky.Pozdějších pokusů bylo nepočítaně a člověk se přece učí,zvláště rád příjemné věci,že?
Krásný den přeji a posílám přátelskou pusu všem :-*
Infulinkaa

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Goldwell

Děkujeme čtenářce Infulincee za dnešní první ranní pusu!!!

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec, nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

Reklama