Čtenářka Ifulinkaa si svoji přezdívku pochvaluje. Je to zkomolenina jejího skutečného jména a je s ní navýsost spokojená – jak jste na tom vy? Líbí se vám vaše přezdívka?


Ahoj všem!

Dnešní téma je opravdu na dlouhá vyprávění...To bude příspěvků!

Jak já jsem přišla k přezdívce? Jednoduše – jmenuji se Iveta a naši mi říkalo Ivinko či  Ivulinko,  později mi to kamarádi překomolili na Ifulinku a bylo to. Používám tuhle záměnu již dlouho, déle než na netu vznikla „moderní puberťáčtina",  kdy se „v" mění ve „f" či „w" ,  toho zastáncem nejsem, nelíbí se mi.

Na střední mi  kamarád oslovení ještě upravil a pro všechny jsem už jen If. Krátké, příjemné, líbí se mi hodně.

Kamarád má přezdívku Paca, vlastně jsem ani nevěděla, jaké má jméno, když jsme se poznali. Nikdo jej nejmenoval jinak. Později jsme jméno poznali a kamarádka se vyjádřila, že to je blbost, že si myslela, že se jmenuje Paciorek a Paca je zkrácené! Nevím, kde k tomu byla, každopádně v těch 12 letech  člověk vymýšlí dost jiných názvů, než Paciorka!

Jsem zvědavá, jak vy jste přišly na přezdívky, máte je dlouho nebo jste potřebovali založit profil a koukli se na nápisy okolo vás? Znám přezdívky dle obalu CD nebo názvu krému, jež při zakládání ležel vedle :-D

Krásný den,
Ifulinkaa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Pište mi dnes o svých přezdívkách...

  • Jak jste k přezdívce přišli?
  • Máte jen jednu?
  • Dali jste někomu přezdívku? A proč?
  • Máte svou přezdívku rádi?
  • A co nick na Ženě-in, používáte ho ještě někde jinde?

redakce@zena-in.cz


GlobusZEMĚPISNÁ SOUTĚŽ

  • INDICIE: V téhle zemi vládne strana, která léta vládla i u nás...

Tušíte o jaký stát by se mohlo jednat? Potom si můžete tipnout zde:Uhodněte stát! Ale pozor, nezapomeňte, že máte jen jednu šanci!

Reklama