Další příspěvek nám poslala čtenářka, která nechala volnou ruku svým dcerám a dovolila jim polepit stěnu v jejich dětském pokojíčku. A jak to v pubertě bývá, na zdi visel každou chvíli někdo jiný.

Milá Daturo, děkujeme i vám za váš příspěvek. Hezký zbytek dne!


Dobré odpoledne, jdu také se svou troškou do mlýna. Žádného idola, který by stál za pověšení na zeď,  jsem neměla. A i kdybych měla,  tak moje matka, o 40 let starší než já,  neměla pro lepení plakátů pochopení. A tak,  když s mými dcera začala lomcovat puberta,  dovolila jsem jim polepit si celou jednu stěnu v dětské pokoji od země až ke stropu.

Visel tak každou chvíli někdo jiný. Ale protože věděly, že taťka miluje Elvise a pár dalších hudebníků, sehnaly jejich plakáty a kus zdi věnovaly jim, čímž si u taťky neskutečně šplhly a líp jim procházely případné maléry. Idolové se měnili dokud se holky nezamilovaly do skutečných hochů,   to pak všichni papíroví idolové skončili v kamnech.

Můj vnuk ani moje vnučka si plakáty na zed nelepí, asi to už není tak dobrodružné, jako kdysi, když se plakáty sháněly hodně těžce.

Datura

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Vaše idoly na zdi

  • Kdo vám visel na zdi?
  • Jaké plakáty visely na zdi vašich pokojů?
  • Proč jste vaše idoly zbožňovali?
  • Nebo jste nikoho neobdivovali?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá tuto skvělou kosmetiku: make-up Maybelline, nový krémový deodorant Garnier a třpytivé stíny pro královnu noci ze Sephory. :)

kosm¨

Další příspěvky už prosím neposílejte. Děkuji!

Reklama