Mel Gibson, Bruce Willis, Johny Deep či dokonce samotný Brad Pitt si nyní rvou vlasy! Jestliže si do nynějška zakládali na tom, že pro většinu ženské populace jsou těmi nejskvělejšími, nejpřitažlivějšími, nejmužnějšími a nejvíc sexy chlapíky, dnes je již všechno jinak! Výše zmíněným (a samozřejmě i spoustě dalším) borcům zbyly leda tak oči pro pláč!

Na našem magazínu prohráli na celé čáře! Chlupatá hruď, modré oči, blond vlasy … to všechno jsou atributy, které naše čtenářky nechávají chladnými.

Zjistili jsme, že našim českým ženám více záleží na jiných kvalitách a dávají přednost především něze a romantice a s tím spojené bujné fantazii. Vneposlední řadě u našich žen hraje významnou roli i fakt, že při volbě toho nej nej nej chlapíka, mohly zabrnkat i na svou citlivou, mateřskou strunu.

 

Absolutním vítězem se totiž zcela překvapivě a nečekaně stal hrdina jménem Rákosníček! (nominoval ho čtenář Dux). Skonečnou známkou hodnocení 5,11 a spočtem 157 čtenářek, hlasujícími vjeho prospěch, vyhrál tedy tento nepřekonatelný kreslený panáček a zcela tak pokořil hollywoodské filmové hvězdy.

Co na tom, že pravděpodobně nikdy nebude aspirovat na Oskara? Že se mu nepoštěstí projít se po červeném koberci a převzít prestižní cenu Emmy? Takové povrchnosti a snobské kašpařiny jsou Rákosníčkovi cizí.

A my mu rozumíme. Protože – přiznejme si... Ve chvíli, kdy slyšíme: „Když za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a možná ještě dál, leží rybníček Brčálník. A když to vrákosí hrkne a ve vrbě lupne….“ Mnohým znás se podlamují kolena.

A tak jsem neváhala a vydala se přímo krybníku Brčálníku, abych Rákosníčkovi sdělila zprávu o jeho vítězství. A můžu vám říct, že to vněm opravdu mohutně „brklo“!

 

„Cože? Já jsem vyhrál? To mě teda moc těší,“ prohrábl si Rákosníček své tři vlasy. Měla jsem štěstí, protože na návštěvě u Rákosníčka byla i Vodoměrka Věrka a i jí udělalo Rákosníčkovo vítězství obrovskou radost.

„To je ale krása!“ vzdychla lehounce a ručkou jako pápěří pohladila Rákosníčka po hlavě. Vtomto letmém pohybu jsem zaznamenala příslib něčeho mnohoznačnějšího, něčeho, co ale do pohádek nepatří.

 

Myslíš, Rákosníčku, že toto vítězství nějak výrazně ovlivní tvůj budoucí život?

 

„Mnoo, to bych teda opravdu strašně rád. Kdyby se mnou natočili ještě nějaké další pokračování, to by se moooc líbilo,“ vyznal se ze své touhy náš hrdina a rozzářenýma očima loupnul po Vodoměrce Věrce. „A kdyby tam byly i nějaké scény, ve kterých se mi dva budeme hubičkovat, tak to by byla pro mě ta největší odměna,“ uzavřel svou nesměle řečenou touhu Rákosníček.

Vodoměrka Věrka sklopila svá velká kukadla, zarděla se a našpulila rtíky: „Nemusíš čekat, až někdo napíše scénář. Můžeš mě políbit hned teď a tady.“

 

Vtuto chvíli jsem si na návštěvě vBrčálníku začala připadat již poněkud nepatřičně. Ještě jednou jsem pogratulovala šťastnému vítězi, popřála mu jménem všech čtenářek Ženy-in.cz vše nejlepší a hodně štěstí a pomalu se odporoučela.

 

A vám, milé čtenářky, patří dík! Svou správně zvolenou volbou jste zapříčinily, že i Rákosníček dojde naplnění své lásky. Úspěšný a žádoucí muž je totiž pro ženy to největší afrodiziakum. A je úplně jedno, jestli se jedná o manažerku, prodavačku či vílu zpohádky.

 

Ať žije Rákosníček a Vodoměrka Věrka!

 

Vítězem soutěže se tedy stává Dux, kterému tímto srdečně gratulujeme! Může se těšit na voňavý dáreček od Žena-in!

 

 

Reklama