Idol měl určitě každý ve svém dětství, dokonce i ten, kdo to dnes urputně zapírá.

Mým idolem byl koncem 60. let slavný náčelník Apačů Vinnetou (omlouvám se, jestli se píše jinak) a jeho bílého brášku Old Shatterhanda.

Když filmy s jejich statečností vtrhly do kin, neušlo mi jediné představení (ještě že tehdy stál lístek 6-8 korun). Později, v dospělosti, když jsme si zakoupili první video, mohla jsem si své idoly nahrát.

Dcery se mi smály, že jsem jako puberťák. Já na to: "No, co, až budou vnoučata, budu jim je pouštět a vzpomínat na své dětství."

Teď, v době DVD rekordérů, kdy jsme si také jedno koupili, otravuji svého muže, aby mi mé "miláčky" stáhl z videokazet na DVD, které jsou kvalitnější, co se týče obrazu. Snad se toho ještě letos dočkám.

Já totiž jsem technický antitalent, byla jsem ráda, že jsem byla schopna ovládat video. Jenom škoda, že náš český "hlasový" představitel přišel o svůj nezaměnitelný hlas.

Januše

Januše,
i u nás doma byste našla videokazety se slavnými příběhy Vinnetoua a Old Shattherhanda :-)! Doufám, že Váš muž Vám brzy splní Vaše přání a budete mít možnost sledovat své hrdiny každý den... přimlouvám se.

Setkala jste se se svým idolem a máte společnou fotografii? Nebo je pro Vás někdo v životě vzorem? Pošlete nám svůj příběh!

                                                          redakce@zena-in.cz 

  
Reklama