Realistický pohled na mužský ideál má čtenářka s nickem bubidani, která poslala další příspěvek, za který speciálně děkuji a rovněž speciálně zdravím ;-)


Zdravím do redakce a milé čtenářky Ž-I. A speciálně novou redaktorku, jelikož od doby kdy nastoupila jsem ještě nenapsala žádný příspěvek, tak to napravuji.

Ráda bych na dnešní téma chtěla přispět svou skromnou zkušeností. Každá žena si vysní nějaký svůj ideál. Pro mě to jsou hubení blonďáci s modrýma očima. Ano...to byl a je můj vzor ze základní školy, kdy jsem si poprvé začala všímat, že ten spolužák je docela i pohledný, jen kdyby do mě furt nešťouchal, nekradl mi svačinu, neopisoval a netyranizoval mě když mu odmítnu přepsat zápis z tabule, protože on měl v době opisování jiné starosti. Postupem času jsem tomu svému ideálu začala přidávat další vlastnosti a detaily.

Ale to by nebyl život kdyby nebyla realita a praxe uplně jiná. Výše jste si mohli přečít typ, který se mi líbí a vždy zasněně koukam do stropu když si takový typ představím...ale fyzicky mě přitahují uplně jiný typy mužů. Vlastně jsem nikdy nebyla ve vtahu (ať už vážném, dlouhém, krátkém či ultra-krátkém) se svým idealním typem muže. Jeden bývalý byl zarostlý jak king-kong, druhý byl tmavovlasý a ten nynější trpí prvním stupněm mužské obezity :-D.

Takže abych to shrnula, idealy jsou k tomu, abychom o nich snily, a pro život jsou lepší ti, se kterými si rozumíme a máme si s nimi co říci, řešit problémy a to jak vypadají už je sekundarni.

JO a abych nezapomněla odpovědět na otázku dnešního tématu "Můj partner musí bezpodmínečně mít..." - TEPLOU VEČEŘI :-)))

PS: Kdyby se náhodou sluneční erupcí stalo, že bych byla vylosovaná, tak si tu výhru nechte :-)))


Má úcta
bubidani


DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Na co hledíte ze všeho nejdříve? A co fyzického vám naopak vadí a nedokázaly byste to u partnera přejít, nehledě na to, jak úžasný by jinak byl?

Neváhejte a pište, pro co máte u mužů slabost. Zajímá mě také, jestli jste nakonec zakotvily s partnerem, který váš požadavek/ky splňoval, nebo jste se zkrátka smířily s realitou.


Své příspěvky můžete posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz. Tentokrát budeme soutěžit o krásný balíček vlasové kosmetiky značky Schauma, který obsahuje šampon, kondicionér a vyživující balzám ve spreji.

schauma