Na trhu se letos objevily další novinky z řad kombinovaných chladniček Whirlpool Emotion, No frost a Extra ochrana. ARC 6708 IX v luxusním nerezovém provedení splní všechny požadavky na skladovací prostor a potraviny zachová v neuvěřitelně čerstvém stavu. Je vybavena 6. smyslem, který citlivě zaznamená každou změnu teploty po otevření dvířek a vyrovná teplotu potravin až pětkrát rychleji než běžná chladnička. Anti Bacterial filtr Microban® představuje nejlepší dostupnou technologii k ochraně potravin, hubení bakterií a potlačení pachů! Zachytí bakterie i chemické a mechanické nečistoty obsažné ve vzduchu, je plně účinný po celou dobu své životnosti, tj. přibližně 6 měsíců. Jeho výměna je pak velice jednoduchá a chladnička na ni sama upozorní.

 

Vnitřní prostor chladniček řady Emotion je řešen mimořádně prakticky. Skleněné police mají speciálně tvarovaný rám, který zabrání přetečení vylité tekutiny. Odnímatelná pojistka ve spodní přihrádce dveří zabrání vypadnutí větších lahví. K bezpečnému uložení lahví je určena i další speciální police. Tyto chladničky mají nejhlubší přihrádky ve dveřích na současném trhu (130 mm). Velká zásuvka na ovoce a zeleninu má kapacitu 32 litrů a pohyblivou přepážkou lze oddělit prostor pro křehké plody. Praktická police ve dveřích mrazáku je určena pro skladování krabic s pizzou či se zmrzlinou, která zde zůstane při ideální teplotě -12 °C krásně jemná a krémová. Mraznička zmrazí 13 kg čerstvých potravin za 24 hodin a při výpadku elektrického proudu je udrží ve zmrazeném stavu až 12 hodin.

 

ARC 6708 IX patří do energetické třídy A+, má kompresor a elektroventil, elektronické ovládání a LCD displej. Objem chladničky je 234 a objem mrazničky 93 litrů. Spotřeba energie 0,78 kWh. Rozměry (v x š x h): 1890 x 600 x 650 mm. Doporučená cena: 25.990 Kč.

 

www.whirlpool.cz