Vzpomínáte na slavný film s Audrey Hepburnovou? To byla romantika! K Tiffanymu vás pozvat nemůžeme, ale máme pro vás určitě stejně gurmánský zážitek v režii jiného hostitele. Patří do nekonečně moderní a technicky vyspělé současnosti. Jmenuje se Tefal.

Co snídáte nejradši? Lahodnou kávu a domácí vafle s džemem od babičky? Horký čaj a toust se sýrem? Panini? Pokud odpověď zní, že cokoliv z toho, jenže nemáte čas nic tak složitého ráno chystat, známe radu: Pozvěte do své domácnosti konečně Tefal! Všechno skvěle stihnete. Jen romantika zůstane zcela ve vaší režii.

Tefal

Rychlovarná konvice z nerezové oceli se 7 stupni regulace teploty Tefal EXPRESS CONTROL (KI240D30) ohřeje vodu během chvilky, ba co víc, udrží její teplotu celou hodinu ve stejné výši. Takže si svou čerstvě připravenou kávu či čaj můžete dopřávat znovu a znovu! Doporučená cena je 1699 korun.

Tefal

Vafle, toasty, paniny a další pochoutky podle vaší momentální chuti připravíte s multifunkčním sendvičovačem Tefal Snack Collection 4v1 (SW854D16) za pár minut. A nejen po ránu! Když dostanete chuť na grilovanou večeři, sendvičovač znovu rychle poslouží – dokonce jako gril. Navíc vás nečeká žádná velká práce s údržbou: desky se snadno čistí a můžete je umýt v myčce. Doporučená cena je 3299 korun.

www.tefal.cz

Reklama