snidaneNa akci, kterou jsme pořádali 18. září v Holmes Place na Smíchově www.holmesplace.cz ve a jejímž partnerem byla značka BeBe Dobré ráno spolu se stránkami www.hnutizadobrousnidani.cz jsme požádali výherkyně, aby nám popsaly svou ideální snídani. Přečtěte si odpovědi některých z nich, které se nám líbily.

Pokud máte i vy svou představu ideální snídaně, zúčastněte se soutěže, která probíhá ZDE.

ala63

V zámeckém parku uprostřed zeleně a květin, bohatě prostřený stůl, kde by nechybělo ovoce, dobrá káva, BeBe sušenky na energii, a hlavně můj přítel Jarda!!!

svata

Moje ideální snídaně je sklenice horké vody s citronem a medem, Melta, bílý jogurt, oříšky, sušené i čerstvé ovoce (smíchat) a 1 - 2 kusy tmavého pečiva. Nakonec postupně 1litr zeleného čaje. Takhle snídám už 10 let!!

Zdenka

Snídám okolo deváté hodiny ráno. Míchaná vajíčka, slaninu, toustík, čokoládové placičky, co krásně voní, a sklenici pomerančového džusu bych si opravdu nedala. Ideální snídaní pro mě je celozrnný chléb s pomazánkovým máslem, obložený zeleninou, a ovocný čaj nebo mléko. Další variantou je müsli s activií a čerstvým ovocem a zředěný džus.

kasulka

Ideálně by mi mohl snídani někdo připravit, a ani by to nemuselo být do postele!
Obvykle snídám bílý jogurt a müsli, na nichž jsem si časem již vypěstovala závislost. Ale klidně bych si občas dala k snídani nějaké dobré sladké pečivo a obloženou bagetku a k tomu čerstvou ovocnou šťávu a kávu.

lesni.jahud

Snídaně snů je taková, kterou mi přinese do postele krásný svalnatý muž!
Pak už je asi jedno, co to bude... Například čokoládové BeBe Dobré ráno nalámané do bílého jogurtu - to mi moc chutná.

Reklama