Pak se podívejte na novinku značky Zopa - kočárek Fusion 2. Lze ho jednoduše složit jednou rukou do neobjemného tvaru, polohovatelná zádová opěrka pak nabízí maximální pohodlí pro vaše dítě. Tento sporťák bude ideálním parťákem pro vás i vaše dítě na výletech městem i přírodou.

Prostorný kočárek Fusion 2 ocení děti od šesti měsíců do patnácti kilogramů. Díky polohovatelné zádové opěrce mohou pozorovat svět ze sedu. Pokud je výlet unaví, mohou si v kočárku pohodlně pospat. Opěrka jde totiž snadno složit jednou rukou přes bezpečnostní pojistku i do úplného lehu. Komfort v každé poloze umocní polohovací opěrka pro nožičky.

kocar1.jpg

Pohodlí pro děti i rodiče

Větší děti mohou do kočárku pohodlně sami vlézt díky odepínací hrazdě. Ta maminkám usnadní také vkládání menších dětí do kočárku.
O bezpečnost dítěte se postará kvalitní tří bodový bezpečnostní pás.

Cestování s kočárkem Fusion 2 zvládne klidně pouze jeden člověk. Složíte ho totiž jednou rukou. Ve složeném stavu navíc sám stojí a zabírá tak minimum místa. Pohodlnou jízdu pak zajistí kvalitní odpružení a možnost aretace předních koleček. Veškerá manipulace je maximálně jednoduchá.

kocar2.jpg

Vyjádření vlastního stylu

O podobě kočárku Fusion 2 si rozhodne každý sám. Vybírat si může ze stylových, barevných setů, které obsahují prostornou stříšku poskytující dostatečnou ochranu proti slunci i nepřízni počasí, barevně sladěné potahy na bezpečnostní pásy a potah na hrazdu.

Barevné sety, kterými kočárek vyladíte podle sebe, jsou v 6 stylových barevných provedeních: Butterflies, Camouflage, Denim Blue, Denim Grey, Jungle, Stars.

Příslušenství pro deštivé dny

Aby byl Fusion 2 opravdu do každého počasí i každé situace, nabízí v dalším příslušenství také nánožník a pláštěnku. Nánožník poskytuje ochranu před větrem a chladem. Velmi snadno se ke kočárku připevní pomocí druků. Je vyroben z voděodolného materiálu.
Pláštěnka poskytuje kvalitní ochranu před deštěm i větrem. Ke kočárku se lehce uchycuje pomocí suchých zipů.

Více inspirace najdete na stránkách www.zopadesign.com

kocar3.jpg