6488366779978obrazek.png

Pro malé i velké hráče

ViewSonic VX2718-2KPC-MHD je ideálním monitorem pro všechny hráče, kteří chtějí dosáhnout nejlepšího výkonu bez nutnosti investovat zbytečně vysoké částky. Jeho základní vlastnosti a funkce však ocení i běžní uživatelé. Monitor má úhlopříčku 27 palců a rozlišení QHD. Díky tomu poskytuje ostřejší a detailnější zobrazení. Disponuje také obnovovací frekvencí 165 Hz, což znamená, že je schopen zobrazit více snímků za vteřinu. To je pro hraní akčních her naprosto ideální. Ultrarychlá 1ms odezva se postará o ostrý obraz a eliminuje rozmazání i při rychlých akčních scénách. Monitor vás potěší rovněž širokou konektivitou a disponuje dvěma HDMI vstupy, spolu se vstupem DisplayPort.
K tomu všemu byl tento model navržen s ohledem na energetickou účinnost a je vybaven úsporným Eco režimem, který spotřebovává méně energie, což vede k menší uhlíkové stopě.

648836d4884b7obrazek.png
Cena VX2718-2KPC-MHD se pohybuje okolo 6 000 Kč.

Dokonalý pohlcující herní zážitek

Jednou z nejvýraznějších vlastností monitoru ViewSonic VX2718-2KPC-MHD je jeho panoramatické zobrazení, které umožňuje hráčům ponořit se do hry a vychutnat si skutečně pohlcující zážitek. O to se spolehlivě postará jeho zakřivený panel s velmi tenkými rámečky.
Monitor má také zabudované reproduktory, které jsou dostatečně výkonné na to, aby si hráči mohli vychutnat zvukové efekty a hudbu bez nutnosti připojení externích reproduktorů.
Dále monitor nabízí řadu režimů ViewMode, které umožňují hráčům přizpůsobit si obrazovku podle svých potřeb. K dispozici jsou režimy například pro hraní her, pro sledování filmů nebo pro práci s textem.

Pro oči jen to nejlepší

ViewSonic VX2718-2KPC-MHD je vybaven řadou technologií pro ochranu očí, což znamená, že je šetrný k očím i při dlouhodobém používání. Monitor využívá technologii Flicker-Free, která eliminuje blikání obrazovky, které může způsobovat únavu očí a bolesti hlavy. Navíc je vybaven i technologií Blue Light Filter, která snižuje množství škodlivého modrého světla, jež může negativně ovlivňovat spánek a zdraví očí.

648836b4bdb59obrazek.png

Je to opravdu vhodný dárek?

Hraní počítačových her se stává stále oblíbenější zábavou jak pro mladší, tak starší ročníky. Trávení volného času u počítače však nemusí být pouze špatná věc. Většina rodičů si hned představí, jak jejich děti marní čas u „stříleček“ bez hlubšího významu. Existuje však spousta strategických her, u kterých člověk rozvíjí své logické myšlení a schopnost provádět racionální rozhodnutí. Velké množství her je postaveno na příběhu, u kterého rozvíjíme svou představivost. Hry jsou dobré i pro rozvoj kognitivních funkcí, pozornosti, paměti a v neposlední řadě i spolupráce.

I přes všechny tyto body to však stále spousta rodičů nevidí rádo. A ano, z hraní her se jednoduše může stát závislost. Proto je dobré nastavit určité mantinely, a například stanovit dobu, jakou vašedítě může u her strávit. Je také dobré mít přehled o tom, jaké hry vaše dítě hraje. A když to všechno funguje, proč mu nedopřát ten nejlepší herní komfort a pořídit mu cenově dostupný monitor, u kterého si hry náležitě vychutná a zároveň je vybaven všemi možnými vychytávkami, i z hlediska ochrany očí?

Více o tomto monitoru naleznete na www.viewsonic.com.
648835dd5b28aobrazek.png

Reklama