Ne vždy je jednoduché najít ideální dárek pro obdarovaného. Možností je nepočítaně, stejně jako nástrah a šlápnutí “vedle”. Právě trička s potiskem ale pomohou vyřešit nejednu dárkovou trabli. Můžete si totiž vybrat tričko přesně na míru tomu, koho chcete potěšit.

tricko.jpg

Jaké otázky je potřeba si zodpovědět?
Než se proberete nespočtem vzorů, je dobré si alespoň na začátku shrnout základní parametry, kterých je třeba se držet. Jmenovitě to bývá třeba:

  • Jaký má daný člověk koníčky, záliby?
  • Fandí nějakému sportovnímu týmu?
  • Je fanouškem kapely nebo filmu?
  • Má rád vtipné hlášky?
  • Jaké má zaměstnání?
  • Jak nejraději tráví volný čas?

TIP: Právě na základě zaměstnání najdete celou řadu originálních potisků, které jsou ideálním dárkem třeba pro pracovní výročí. Pokud víte, že ten, pro koho tričko kupujete, svou práci miluje, pak je to bez debat. Máte v okolí nějakého zapáleného zdravotního bratra či zdravotní sestřičku? Nechejte je vyjádřit vášeň tričkem: https://trickovy.cz/176-tricka-pro-zdravotni-sestricky.

Na základě odpovědí tak můžete vybrat ještě více personalizované tričko podle povahy daného člověka. Specifikací existuje celá řada, bez problémů tak seženete tričko pro rybáře, včelaře, motorkáře nebo fanouška Sparty.

Jak vybrat velikost trička?
Aby neskončilo na dně skříně, je potřeba kromě motivu volit také optimální velikost. Jenže vybrat ji u produktu, který nevidíte, není tak snadné. Nejpoužívanějším nástrojem jsou velikostní tabulky, kde najdete šířku a délku vybraného trička v centimetrech. Někde můžete narazit na drobné odchylky, doporučujeme tak u každého výrobce ověřit, zda velikost pasuje přesně na požadované rozměry.

Není nic snazšího změřit šířku a délku trička, které oslavenec běžně nosí a které mu padne. Podle toho se pak můžete v tabulce velikostí orientovat.

Velký výběr triček s potiskem najdete tady: https://trickovy.cz/

Jak vybrat materiál trička? 
Většinu triček s potiskem najdete z bavlny. Ta je jemná, prodyšná a stoprocentně přírodní (v případě 100 % bavlny). Pro větší udržitelnost můžete vybírat organickou bavlnu. Nevýhodou může být, že se více mačká.

Proti mačkavosti se trička vyrábí třeba z elastanu či polyesteru. Narazíte na různé směsi i poměry, záleží pak na vašich prioritách i ceně, která bude právě materiálem značně ovlivněna.

Jak se starat o trička s potiskem? 
Možná si říkáte, že správná péče není žádná věda. Inu, není, jen je potřeba dodržovat pár základních bodů, aby vám trička dlouho vydržely. Bavlněná trička či trička s příměsí můžete většinou prát na 40°, vždy se ale dopředu ujistěte na štítku. 
Výrazné vzory, jako jsou například trička pro motorkáře (najdete tady: https://trickovy.cz/141-motocykly), pak je potřeba prát a sušit opatrně. Doporučujeme je obrátit naruby a sušit buď na sušáku nebo v sušičce na méně stupňů. 

Reklama