Nedostatek spánku, ponocování a spánek špatné kvality. To jsou charakteristické rysy snad každé moderní ženy. Pleť se přes noc nestihne zregenerovat a není divu, že nám to ráno dává najevo. Známe to všichni… „Pomačkaný“ obličej, otoky, kruhy kolem očí, mdlá barva pleti... Vichy odhaluje zcela nový krok v péči o pleť! Idéalii Skin Sleep, noční péči, která nabízí ideální kvalitu pleti po probuzení i v případě špatného spánku.

Vichy

Kam se poděla moje ideální pleť?

VichyBez spánku pleť nemůže nastartovat svůj režim regenerace a obnovit se tak, jak je potřeba. Mezi půlnocí a jednou hodinou ráno totiž existuje aktivačníhodina, kdy se pleť nejvíce regeneruje a ovlivňuje se její následující stav. (6 klinických studií)
Tuto klíčovou dobu pro obnovu pokožky jsme přejmenovali na „hluboký spánek pleti“.

IDÉALIA SKIN SLEEP

Noční péče, která přináší účinek hlubokého spánku pleti

Obsahuje 6 aktivních látek (kyselina glycyrrhizová, kyselina hyaluronová, LHA, vitamin B3, kofein a obnovující oleje), které působí na několika úrovních pro maximální regeneraci pleti.

Po aplikaci je pleť více hydratovaná, zklidněná, pružnější, s méně viditelnými otoky a známkami únavy. Je rozjasněná s větším pocitem komfortu.

Vichy

Pro ideální kvalitu pleti
po probuzení…
i v případě špatného spánku.

To vše ve velice smyslné textuře na pomezí gelu a balzámu pro zahalení pleti do příjemného pocitu s parfemací inspirovanou nótami uvolňujícího zeleného čaje a jasmínu.

 MOC: 715 Kč/ 50 ml*

Testováno na panelu těch nejvytíženějších žen – sestřičky na noční, mladé maminky nebo letušky.
Potvrzeno: Ráno odhalují zotavenou pleť, odpočatý výraz a svěží vzhled.

Reklama