V lékárně se rodí nová éra v péči proti prvním známkám stárnutí.
SEN O IDEÁLNÍ PLETI SE STÁVÁ SKUTEČNOSTÍ!
Výzkumný tým L´Oréal uskutečnil hloubkovou etnografickou studii: 98 h rozhovorů se ženami ve věku 20-60 let ze 4 kontinentů a 4 etnických skupin - Francie, Čína, Brazílie, USA.

Ideální vzhled pleti pramení ze zdraví pokožky uvnitř. Vlivem věku, stresu, únavy a každodenní zátěže se však funkce pokožky mění a postupně se zeslabují její jednotlivé vrstvy zevnitř až k povrchu. Pokožka se odchyluje od svého ideálního stavu ve třech rovinách - buněčné, cévní a pigmentové. Tři předpoklady ideální pleti tedy jsou: vyhlazený povrch, sjednocený vzhled pleti a zjemněné vrásky.

Po 5 letech výzkumu a 2 podaných patentech se Laboratořím Vichy podařilo pomocí vědy zhmotnit sen kaţdé ţeny o ideální pleti, nezávisle na věku, typu a odstínu pleti.

IDEALIA - první tvůrce ideální pleti

  • VYHLAZENÝ POVRCH PLETI
  • SJEDNOCENÝ VZHLED
  • VRÁSKY

Vichy

Aktivní látka KOMBUCHA 3%
Tento aktivní výtěžek z čaje získaný procesem biotechnologické fermentace čajových lístků je už po staletí známý díky svým tonizujícím a antioxidačním účinkŧm.
Účinnost jejího unikátního složení [AHA + Vitaminy + Probiotika + Polyfenoly], které není možné získat chemickou syntézou, je klinicky prokázaná. Kombucha reguluje funkce pokoţky, vrstvu po vrstvě. Pleť září zdravím.

100% ÚČINNOST
Na pohled, na dotek, pro potěšení jiţ od prvního měsíce:
pleť je hladká (viditelné póry -21%), začervenání a pigmentové skvrny jsou redukovány, vzhled pleti je sjednocený (+33 %), vrásky jsou vyhlazeny (-16 %), pleť je hladší (82 %) a jemnější (96 %). Pleť září zdravím (84 %).
100% TOLERANCE
Vhodné pro všechny typy pleti, i pro citlivou pleť, hypoalergenní, bez parabenů, testováno pod dermatologickou kontrolou i na citlivé pleti. Obohaceno o zklidňující a regenerující Termální vodu z Vichy.
100% POTĚŠENÍ
Patentovaná textura, která najednou dodává povzbuzující pocit svěžesti a okamžitého zářivého vzhledu pleti. Návyková parfemace inspirována samotnou podstatou čaje a zjemněna souhrou vůně bílých květů s nótami dřeva.
Doporučená cena: 650 Kč

Reklama