Horkou novinkou na trhu je nový model iClebo Smart, který je vybaven kamerovým navigačním systémem. Úklid se stává rychlejším a efektivnějším, neboť díky kameře a systému „Vision Mapping Systém“ robot ví, kde již uklízel a kde je ještě třeba uklidit. Zvládne uklidit i opravdu komplikované a velké prostory. Při vybití baterie v průběhu úklidu se iClebo Smart dojede nabít a poté se vrátí na místo, kde úklid přerušil a dokončí jej. Více informací o modelové řadě vysavačů iClebo najdete na www.iclebo.cz.

iClebo

Řada inteligentních robotických vysavačů iClebo byla vyvinuta pro účinný a jednoduchý úklid s nízkou spotřebou elektrické energie. Čistí všechny typy podlah - koberce, dlažbu, plovoucí a dřevěné podlahy, mramor, linoleum a další. Spojením vysokého sacího výkonu až 70W, velkého rotačního kartáče a dvou speciálních bočních kartáčků dosáhnete velice účinného úklidu. Pro zajištění kompletního úklidu iClebo home nabízí na tvrdé podlahy funkci inteligentního robotického mopu. Ten je vyroben z mikrovlákna a funguje jako inteligentní mop, který rozlišuje překážky vysoké 5mm (koberec a další) a nenajíždí na ně. Zvládne úklid „na sucho“ i při vlhkém vytírání.

Model iClebo home eco se řadí mezi nejekonomičtější a nejekologičtější vysavače na trhu. Tento model Vám ušetří elektrickou energii, jelikož doba nabíjení je pouze 2 hodiny a spotřeba v klidovém režimu dosahuje pouhý 1W. Všechny modely jsou vybaveny funkčním systémem přejezdu nerovností se silnými hnacími koly. Díky tomu bez problémů vysavač překoná překážku vysokou až 1,5 cm jako je například dveřní práh.

Praktická videa:

- Snadná údržba a čištění
- Tichý a nenápadný společník - jak opravdu funguje?
- Jak vysavač vyčistit, rozebrat a složit?

Co nabízí iClebo smart?

iClebo

1) Účinný úklid podlah s vysokým sacím výkonem
2) Dva lomené boční kartáčky ve tvaru větrníku s funkcí side brush - kartáčky dostanou prach, zvířecí chlupy i vlasy z těžko dostupných míst jako jsou rohy a místa podél stěn a nábytku. Funkce stop brush zastaví kartáčky v případě zamotávání jakéhokoli předmětu do kartáčků.
3) Rotační kartáč s čistící drážkou - je tak zajištěno jednoduché čištění kartáče. Díky tomu snadno z kartáče odstraníte dlouhé vlasy i chlupy zvířecích miláčků.
4) Účinný algoritmus úklidu a pět režimů úklidu - nový algoritmus úklidu iClebo systém 4 dosahuje úklidu až o 20 % účinnějšího než je tomu u jiných robotických vysavačů.
5) Mopping - inteligentní robotický mop
6) Čtyřfázový filtrační systém včetně HEPA filtru - tento systém filtrace je velice efektivní pro alergiky, a to i díky dokonalému utěsnění vysavače okolo sacího obvodu
7)iClebo Bezdotykový nárazník - vysavače iClebo mají bezdotykový duální nárazník se senzory, které zabrání narážení do předmětů. Bezdotykový nárazník tak zastaví těsně před překážkou ale tak, aby dosáhl a perfektně uklidil bočními kartáčky.
8) Ekonomické vysokorychlostní nabíjení - iClebo Home Eco je poháněn ekologickou Lithiovou baterií. Ta vydrží pracovat 90 minut a nabíjí se 2 hodiny. Díky tomu je o 33 % úspornější než jiné značky.
9) Systém přejezdu nerovností - silná hnací kola umožňují vysavači překonat překážky vysoké až 1,5 cm, speciální systém vám navíc umožní zvolit výšku nerovnosti, kterou může vysavač zdolat. Uklízí tak jen tam, kde potřebujete.
10) Tichý provoz - díky systému Silence technology je iClebo nejtišší robotický vysavač na trhu
11) Snadná údržba a čištění - systém Easy clip umožňuje čištění jednotlivých částí vysavače

Ceny modelové řady inteligentních robotických vysavačů iClebo:

iClebo home
Cena: 12 990 Kč
iClebo home eco
Cena: 11 990 Kč
iClebo Smart
Cena: 14 990 Kč
iClebo Smart L4
Cena: 15 990 Kč

Reklama