Nevím, jestli zrovna tohle je pro rubriku neopakovatelný horký víkend, ale budiž.
Počátek má v minulém týdnu, kdy nám vypověděl službu pravidelný „hovnocuc“ a my jsme byli nuceni něco s tím udělat.

Už od středy si muž a syn hráli na horníky nebo jak já jsem říkala na permoníky a zuřivě pátrali, kde nám zakopali přípojku ke kanalizaci. Dva dny ryli jako krtci, než ji našli důvtipně uloženou o půl metru hlouběji, než bylo původně určeno.

Prokopávali se z betonového dvorku a já jsem si přitom vylepšila slovník o výrazy, které jsem dříve ani neznala. Vzhledem k tomu, že bylo stejně určeno, že připojení ke kanalizaci se bude dělat o prázdninách, stejně nás to čekalo. Jen nás překvapilo, že soused, který nám týden předtím nabízel, že nám zapůjčí kalové čerpadlo, najednou mluvil o prodeji.

Jednalo se o čerpadlo – důchodce a potřebovali jsme ho jen na jediné vyčerpání žumpy – no nekupte to. Nekoupili!!!!

V sobotním vedru jsme s dětmi chodili po sousedech a vyzvídali, zda vlastní čerpadlo. Manžel žhavil telefony a zkoumal, zda ho nemá někdo ze známých mimo ves. Neměl!!!!! Krize vrcholila!

Představa, že se pořádně neumyjem (je nás 5), nevyperu a neumyju nádobí byla příšerná. Nakonec jsem se stala vítězem v nevypsané soutěži JÁ a čerpadlo jsem sehnala a v nedělním velice horkém odpoledni jsme čerpali a čerpali.

Něžně jsme se my uprášení upocení špindírové skláněli nad žumpou a hleděli si hluboce do očí, plných štěstí. Nevěřili byste, že i žumpa v představě budoucího normálního chodu domácnosti může někomu vonět.

 

Vikina007

 


 

Milá Viki, už chápu, tvůj vzkazík pod dnešní první novinkou ;o))))
Ale ber to tak, že teď už máte „tuhle nepříjemnost“ za sebou..... a přeci se už nemůže nic zlého stát, ne? ;o)

 

A co vy ostatní, jaký byl ten váš víkend? Prima, nebo přímo děsný? Napište mi a třeba vyhrajete ;o)
Pište na adresu redakce@zena-in.cz

 

Reklama