Milé dámy, ženy, holky, děvčata, myslíte si, že kutil musí být jen muž? Asi ne, že? Vždyť každá žena je kutilem. Kolikrát nás situace donutila opravit prasklé ouško hrnku, upadlý háček na ručníky, odchlíplou lištu, nebo dokonce uvolněný práh? Většina z nás si s takovými drobnostmi hlavu asi nedělá, prostě buď přesvědčíme toho svého chlapa, a to může být někdy náročné, nebo se do toho pustíme samy. Navíc mnoho z nás má cit, šikovné ruce a trochu talentu a tak vznikají zajímavé věci.

Připravila jsem vám pár ukázek lepení.

Třeba vás to inspiruje.

Naše kolegyně vytvořila na stěně zajímavý grafický prvek. Zakoupila si původně polštáře se zajímavými grafickými tvary a napadlo ji zopakovat je na stěně.

Pattex

Moje známá zase moc pěkně vyzdobila ložnici pro hosty.

Pattex

Nezůstáváme ale přece jen u stěn. Tady je pár ukázek, co jsme potřebovali opravit.

Pattex

Kolegyně byla ještě odvážnější, zvládá i přilepení okenního parapetu.

Pattex

Ukázali jsme tu jen takové střípky, co všechno ženy s lepidly dokážou.

 Já, osobně, když, se stávám kutilem, potřebuji pár šikovných pomocníků. Většinou jsou to věci jako řezák, nůžky a hlavně lepidlo. Já a mé kamarádky nedáme dopustit na značku Pattex. Našly jsme tu spoustu lepidel, které se vždycky hodí. Ať jsou to montážní lepidla, jako pro mě nepřekonatelný Pattex ONE FOR ALL – pohodlně se vytlačuje a navíc má fakt velkou sílu. Přilepit něco na stěnu pak znamená, že lepená věc neklouže dolů. U oprav jsem ocenila Pattex Chemoprén, ten snad dokáže slepit cokoliv a pamatuji, že i moje babička jej měla doma, a co teprve Pattex na dřevo, nebo univerzální 100%, prostě u Pattexu je po čem sáhnout.

Pattex

Proto jsem ráda, že i Vám mohu něco nabídnout. Nyní můžete vyhrát balík lepidel Pattex. Stačí napsat příběh, ve kterém popíšete, které lepidla značky Pattex používáte, co vše jste dokázala slepit, opravit, vytvořit, jak šikovný kutil jste a máte šanci. Pokud budete chtít poslat i foto vašeho výrobku či zdařilé opravy, piště na e-mail: vera.forejtova@zena-in.cz a nezapomeňte dát do předmětu pattex!

Balík vyhraje 5 z vás!

Výherní balík lepidel Pattex obsahuje:

  • Skvělé montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL, které lepí obrovskou silou.
  • Tradiční a spolehlivý Pattex Chemopren Obuv a Univerzál pro vaše menší opravy.
  • Univerzální lepidlo Pattex 100%, které se hodí pro stovky oprav.

www.pattex.cz

Reklama