Sháníte do svého domu či bytu vhodné vypínače a zásuvky a nevíte, které si vybrat? Potřebujete  vědět, které typy a barvy vypínačů se hodí právě do Vašeho interiéru? Zajímají Vás nejnovější trendy v oblasti domovní elektroinstalace? Hledáte inspiraci? Podívejte se na www.vypinac.cz!

 

Potřebujete poradit, jak vybrat vypínače a zásuvky? Je to snadné!

Specializovaný server www.vypinac.cz nabízí zajímavou službu pro všechny, kteří si nevědí rady s výběrem nejvhodnějších zásuvek a vypínačů. Na těchto stránkách si můžete prostřednictvím internetu nahrát fotografie svého vlastního interiéru a přiřazovat k nim jednotlivé vybrané produkty.

 

„Lidé si tak mohou jednoduše vyzkoušet, jaké barvy či druhy vypínačů se jim hodí do kuchyně, koupelny a jednotlivých pokojů, zda mají zvolit vypínače s barevnými rámečky nebo třeba luxusní verzi v provedení dřevo či kov,“ vysvětluje Jana Kaňovská z marketingového oddělení společnosti Schneider Electric, která vyrábí a na český trh dodává vypínače a zásuvky značky Unica.

 

Pokud někdo dům teprve staví nebo nemá fotografie svého nového bytu, může si na stránkách www.vypinac.cz přiřazovat jednotlivé produkty k pěti nahraným interiérům, které jsou na serveru k dispozici a u nichž lze libovolně měnit barvy pozadí. V rámci stránek si rovněž mohou zájemci vybrat vlastní sestavu vypínačů, zásuvek či stmívačů, přičemž program k nim jednoduše vyhledá technické parametry a orientační ceny, takže vytvoří vlastně nákupní seznam či objednávku jednotlivých výrobků. Zároveň je na stránkách uveden kompletní seznam prodejních míst (velkoobchodů a hobbymarketů), kde je Unica k dostání, stejně jako seznam partnerských elektroinstalačních firem.

 

„Služby na tomto serveru budeme i nadále rozšiřovat. Chceme, aby si na něm lidé nejen hledali inspiraci, ale také našli spoustu užitečných rad a zajímavých tipů a triků. Věříme, že server přitáhne nejen laiky, ale i odborníky,“ dodala Jana Kaňovská. 

 

Vypínače a zásuvky Unica díky své jedinečné konstrukci poskytují uživateli nebývalý komfort a zároveň úplnou volnost ve výběru designu a barev dané aplikace. Řada Unica nabízí tři základní designová řešení Basic, Colors, Plus a luxusní řešení pro náročné zákazníky s označením Top. V této kategorii je možné vybírat z 28 designových variant, které mohou být kombinací stříbrného či grafitového přístroje s rámečky vyrobenými z ušlechtilých dřev nebo různých typů kovů.

 

Kromě základních typů vypínačů a zásuvek nabízí Schneider Electric také dvojzásuvky, několik variant stmívačů, termostatů, ovládačů žaluzií, meteostanic či datových zásuvek.

 

Více o těchto krásných doplňcích najdete v těchto uveřejněných článcích:

Elektrický proud v krásném balení

Třešnička na dortu ze světa vypínačů pro váš domov


Chcete vyhrát krásné ceny – vypínače pro váš domov? Pak se zapojte do naší soutěže! Čeká na vás celkem 336 výher!

 

Reklama