Nemusíte se vzdávat přiléhavých triček, velkých výstřihů, úzkých džín ani módních výstřelků. Nevěříte?
Jeden příklad za všechny: Zkuste se podívat na slavnou budoucí maminku Halle Berry. Já vím, teď budete možná namítat, že ona si to může dovolit, jednak se svojí postavou, a druhak se svojí peněženkou.

Dovolte, abych vás vyvedla z omylu. Takže k postavě. Pokud nejste vyložená koule a nepřibrala jste enormě  všude jinde než jen na bříšku, nemusíte se vůbec takového stylu bát. Dnes se přiznané kulatící se bříško nosí a nikdo se nad ním nepohoršuje. A pokud ano, tak je to hlupák, jehož názor nemusíte brát v potaz. 

Dnešní maminky mají vlastně obrovskou výhodu, to jsme si my starší za našich těhotných let vůbec nedovedly představit. Vystavovat na odiv rostoucí pupík se prostě nenosilo a basta fidli. Bylo třeba zakrývat, zastírat, kamuflovat a tajit. Jako by to bylo něco nemravného. Dnes se naopak vystavuje, „odhaluje" a těhotenstvím chlubí.Tak jak to koneckonců dělají všechny, které se na mimčo těší. Dělala to i naše šéfredaktorka Markéta, a jak jste měly možnost vidět ji na rozlučkové fotce, moc jí to slušelo. A stále sluší, a to už vstupuje do posledního měsíce.
Nemusela ani razantně měnit šatník. Nakoupila pár těhotenských kalhot a přes ně nosila svoje oblíbená trička, tuniky a minišaty. A jsme u peněz, spoustu věcí zase užije, až bude potomek na světě. 

Víte, v čem máte vy budoucí maminky ještě velkou výhodu?
Dnešní móda vám vyloženě nahrává.
Až mám někdy pocit, že v obchodech žádné jiné než těhotenské oblečení není. :-)

Jak se vám líbí současná těhotenská móda?
Jak jste chodila oblečená vy?
Zakrývala jste, nebo se bříškem chlubila?

Reklama