Vše je zkrátka nové a čisté. A to je přesně čas, kdy se hodí do domácnosti pustit i nové pomocníky na úklid, které jsou šetrné nejen k domácnosti, ale i k životnímu prostředí. Vyzkoušejte novinku Seventh Generation.
 
Všechny výrobky značky Seventh Generation jsou založené na přírodní bázi. Nenajdete v nich žádná barviva ani syntetické parfémy. Že jsou šetrné k našemu životnímu prostředí a planetě potvrzují i lahve, které  jsou vyrobené z již použitého materiálu a připravené pro další recyklaci. Výběr látek, ze kterých jsou produkty Seventh Generation vyrobené, podléhá přísné kontrole. Zárukou toho je logo Ecolabel, které je umístěné přímo na lahvích.
 
                             
Pro péči o domácnost zvolte univerzální čisticí prostředek Seventh Generation. Je ve spreji, dobře se s ním pracuje a v domácnosti pro něj najdete opravdu široké uplatnění. Je založen na přírodní bázi, zcela bez parfemace a neobsahuje žádné nežádoucí těkavé organické látky. Najdete ho v dm drogériích a běžných prodejních sítích za 119,90 Kč (500 ml).
 

Reklama