NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  přichází na trh nejen s novou limitovanou edicí kávovarů, ale také se skvělou soutěží, jejíž hlavní výhrou je automobil Mini Cooper.

V letošním roce spojila značka NESCAFÉ® Dolce Gusto® své síly s věhlasnou automobilkou a připravila pro své spotřebitele hned několik skvělých věcí. Tou hlavní je samozřejmě limitovaná edice kávovarů NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini. Ve které se snoubí design, kvalita i osobitost obou značek.

NescaféUvedení kávovaru na trh bude však spojeno s celonárodní soutěží, jejíž hlavní výhrou je vůz Mini Cooper.

Soutěž běží v České i Slovenské republice v termínu od 25. 5. do 30. 6. 2015 a je rozdělena do dvou kol.

První kolo běží od 25. 5. do 29. 6. 2015 a denně se soutěží o kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini a 10 poukazů na nákup v e-shopu www.dolce-gusto.cz

Druhé, finálové kolo proběhne 30. 6. a jeho hlavní výhrou je vůz Mini.  Vedlejšími výhrami pak 20x zapůjčení vozu Mini na víkend.

Do soutěže se může zapojit kdokoliv starší 18 let s adresou pro doručování na území České republiky (Slovenské republiky), kdo v termínu konání soutěže zakoupí alespoň tři soutěžní výrobky, zaregistruje se na webové stránce www.dolce-gusto.cz, vyplní soutěžní kódy z balení a správně zodpoví na všechny otázky jednoduchého soutěžního kvízu.

Soutěže je možné se zúčastnit i opakovaně, ale každý soutěžící může v prvním kole vyhrát pouze jednou.

Technické specifikace kávovaru Genio 2 Mini:

  • Pouze na kapsle NESCAFÉ®  Dolce Gusto®
  • Tlak 15 barů
  • Teplé a studené nápoje
  • Automatické dávkování vody
  • Úsporný režim – rychlé nahřátí a automatické vypnutí po 5 min.
  • Odnímatelná nádržka na vodu s objemem 1L
  • Nastavitelný odkapávací tácek

Doporučená maloobchodní cena: 3 999 Kč

Reklama