Co umím?
No je toho spoustu, ale teď jsem v takovém rozpoložení, jak popisovala již jedna čtenářka. Že je ráda, že doma padne do peřin, protože na nic nemá energii. Zrovna teď se snažím nějak zútulnit svůj pelíšek - postýlku, vrhla jsem se do víru velkoměsta a na Čerňáku v Ikea nakoupila povlečení, které jsom žel neprostudovala tak pečlivě, jak asi zasloužilo. A již týden se snažím tento omyl napravit... Povlečení s nedošitými dírami nahoře, bez patentů, polštář 50×60 cm... a tak přemýšlím, proč to vlastně do Čech vozí? Takovýhle zmetky si klidně mohou Švédi nechat!


A na co mám ještě talent?! Na trapasy, vždy udělám takový, že se na to nedá dlouho zapomenout!
Když jsme jeli do Španělska přes Německo, stavěli jsme na WC, před vstupem jsem si ještě důležitě rozespalým okem prohlédla nápisy nad toaletami - německy jakžtakž ovládám - a jistě vyrazila na onu místnost. A jaké pro mě bylo překvapení, že tam jsou pisoáry, ani paní obsluhující mě nestihla zadržet. Pár pánů si mě prohlédlo takovým pohledem, že jsem couvala zpět rychlostí blesku, rudá jak rak a skoro se mi už ani nechtělo :-)


Včera u kina jsem komentovala poněkud nahlas: "Tam nepůjdu čekat jak ty dvě trapky, pojď jdem se ještě projít!" Akorát jsem nestihla zaregistrovat, že ty dvě "trapky" již mají lístky a za minutu se bude promítat film. Ty "trapky" se pak celkem bavily, když mě viděly, jak letím pro lístky :-)
a další a další...

přeji krásně strávený den plný pohody   
                                                Vaše Kočička


Děkuji vám, Kočičko. Moje kamarádka zažila podobný trapas na letišti v Tunisu. Byla krátce těhotná, snad ani nevěděla, že mimčo čeká. Udělalo se jí strašně zle a běžela na WC. Stoupla si nad umyvadlo a obsah svého žaludku bohužel poslala přímo tam. Jak si umývala svou pusu, koukla se vedle sebe. Zírali na ni muži stojící nad pisoáry. Samozřejmě vykonávali své potřeby.

Napište nám, s čím se chcete pochlubit, co vám udělalo velkou radost, že jste to sama dokázala uvařit, postavit...

redakce@zena-in.cz

Reklama