Pojďte se v tomto seriálu seznámit s největšími konspiračními teoriemi. Může vás to pobavit, a kdo ví, třeba i uvěříte, že: Elvis stále žije, že urychlovač částic je sabotován našimi potomky z budoucnosti, že Lady Diana se nezabila náhodou, že Američani nikdy nebyli na Měsíci, že...

Říká se, že nic není nemožné. Co by tedy Elvis Presley nemohl někde v poklidu slavit dvaasedmdesátku? Že je to hloupost?

Možná ano, ale jen ve spojených státech tomu věří 20 milionů lidí!

Podle oficiálních zpráv zemřel tolik milovaný Elvis 16. srpna 1977. Byl nemocný, trpěl nadváhou, dopoval se léky a drogami. Nevydržel to jeho organismus. Lidé ale zase nevydrželi zprávu o jeho smrti.

A tak se Elvis stále objevuje.

  • Koncem 80. let byl Presley spatřen v Kalamazoo ve státě Michigan, jak si jí klidně hamburger.
  • Viděli ho v Sydney na přehlídce motorek.
  • Byl spatřen, jak si kupuje boty v Bruselu.
  • V Los Angeles dal jakémusi dítěti dokonce 100 dolarů.

Je to dobrák. Určitě přišel na to, že jestli okamžitě nezmizí z veřejného dění, spolkne ho show byznys docela a skutečně se mu něco stane.

Zinscenoval proto vlastní smrt a zmizel ze scény. Jeho kontakty mu opatřily novou identitu, odbarvil se na blond a raději nikde nepracoval. Nemusel, peněz měl dost. Jeho dcera Priscila o tom samozřejmě moc dobře ví a také to v zájmu otce tají.

Jsou teď konečně šťastní.

Jen ty hamburgery mu pořád nejdou omezit, a tak má i dnes starý pan Elvis nadváhu. Seknul ale s drogami a jeho zdraví se tím zlepšilo.

Jen si prý občas na terase zakouří trávu.

Jen tuhle jedinou neřest jsem si nechal, to mi nikdo nevezme. Poslouchám staré desky, chodím krmit na pláž ptáky, miluji krevety ve sladkokyselé omáčce, naučil jsem se plést a dělám domácí marmelády,“ řekl exkluzivně pro Ženu-in Elvis Presley!

o

Plníme Elvisovu podmínku poskytnutí rozhovoru a neprozradíme, kde že se nakonec usídlil a kde jsme se setkali. Jsme seriózní magazín a žádní paparazzi.

A nezajímají nás tři miliony dolarů, které vypsala Britská firma William Hill jako odměnu za jeho nalezení.

Platí nás tu přece dobře.


V dalším díle si přečtete pravdu o přistání Američanů na Měsíci.

Reklama