Tepláky americké modelky Emily Ratajkowski patří ke klasice. Modelka rozhodně ví, jak je nosit. Dokonale k nim sladila i mikinu. Sportovní model jí padne jako ulitý. Bílé ponožky a tenisky už jen celý tento stylový outfit podtrhují.

bila.jpgFoto: Profimedia

Tepláky miluje i Nicole Scherzinger a nebojí se v nich vyrazit do společnosti. S luxusní teplákovku značky Gucci klidně vyjde mezi lidi. Že má na to, aby si ji pořídila, se totiž musí přeci ukázat. V takové je škoda sedět doma.

nikca.jpgFoto: Profimedia

Rihanna si v teplákové módě libuje. V jejím šantíku je spousta variant. Nejraději má ale černé. Jedněmi z nich jsou i tyto huňaté, ke kterým má i dokonale sladěný vršek. Rihanna je důkazem toho, že i v teplácích můžete vypadat elegantně. Stačí si k nim nazout lodičky.

rihanna.jpgFoto: Profimedia

Teplákovou módu velmi uznává také manželka Justina Biebera Hailey. Nejspíše se inspirovala od svého manžela, který teplákům také velmi holduje. Anebo byly právě tepláky jejich společnou vášní, která je dala dohromady. Hailey rozhodně ví, jak je nosit. Stylová košile a značkové tenisky a hned můžete vyrazit do ulic nebo třeba na nákup.

hey.jpgFoto: Profimedia

Pokud bychom někoho měly označit za teplákového módního guru, byla by to televizní osobnost a modelka Katie Price. Teplákových souprav má plnou skříň. Že si ve volném čase ráda vezme tepláky, je o ní všeobecně známo. Nutno říct, že vždy zvolí ten nejlépe padnoucí model a vypadá v něm velice pěkně. Tentokrát s ním sladila i brýle.

kat.jpgFoto: Profimedia

V teplákovce to sekne i JLo. Aby taky ne, tahle popová diva má skvělý vkus. Modrá tepláková souprava s bílými pruhy jí dobře sedí na každé části jejího těla. Ačkoliv to není vidět, hádáme, že na jedné ještě o něco lépe. K outfitu Jennifer Lopez sladila nejen boty, ale i kelímek s kávou. Chválíme. Jen volba kabelky nebyla zrovna to pravé ořechové. I když ořechové vlastně ano, dle barvy. S kabelkou to zpěvačka zkrátka moc nevychytala.

jlo.jpg

Foto: Profimedia

Přejeme vám krásný 1. duben.
 

Reklama