V dnešní době často nemáme ani čas napustit si vanu a užít si domácí lázeň. Daleko lépe nám do harmonogramu zapadá rychlá sprcha. Z každodenní hygieny se tak stává pouhá rutina a to je opravdu škoda. I ze sprchování si totiž můžeme udělat příjemný rituál. Linda Rybová nám dala hned několik tipů na kosmetiku, která povzbudí tělo i ducha.

kneipp„Sprchové gely jsou vlajková loď přírodní kosmetiky Kneipp. Bezpečně je poznáte podle vůně, která je identická s různými druhy ovoce a bylin. Používám je už několik let právě pro jejich neobyčejnou vůni, přírodní ingredience a oleje. A když se náhodou nestihnete namazat krémem, nevadí. Sprchový gel od Kneippu zvládne pokožku zvlhčit a budete vonět po ovoci či po bylinkách...,“ říká Linda Rybová, která dává přednost přírodním produktům a kosmetice. „Můj nejmilovanější je ten mandlový. Nejradši mam totiž mandlovou vůni. Trochu hořká, trochu sladká. Když zkrátka najdete, co jste hledali, jste šťastně závislí a spokojení,“ svěřila se Linda.

kneipp „Když se necítím dobře, ráda používám i sprchový gel Nachlazení. Esenciální oleje z máty a eukalyptu skvěle poslouží jako úleva při nachlazení a celkově je tato silná vůně opravdu osvěžující,“ pokračuje ve výčtu a zdůrazňuje, že dbá i na složení kosmetiky:“Sprchové gely Kneipp® zkrátka vycházejí z přírody, pomáhají mi a taky neodolatelně voní.  A to mě na nich baví nejvíc,“ dodává Linda Rybová.

Její slova potvrzuje i Jana Brychtová, brand manažerka společnosti Kneipp: „Stejně jako veškerá kosmetika Kneipp® neobsahují ani sprchové gely parafíny, silikony či minerální oleje.”

kneippMilujete exotiku?

Na své si přijdou i milovníci citrusů a exotického ovoce. Výraznou vůni mají rovněž sprchové gely s příznačnými názvy Dobrá nálada a Radost ze života. První z nich nedostal své jméno náhodou. Výživné éterické oleje z maracuji a grapefruitu pomáhají navodit atmosféru plnou pohody. Exotické esence dále příjemně provoní a zvláční pokožku.  

kneippI sprchový gel radost ze života, který obsahuje vysoce kvalitní přírodní oleje, vám ale dokáže spolu s osvěžující citrusovou vůní zpříjemnit den.

Sprchové gely zakoupíte ve vybraných sítích drogerií či na internetu za doporučenou prodejní cenu 129 Kč. Veškeré informace o produktech Kneipp® naleznete na nově spuštěném webu www.kneipp.cz.