O tom, jak tráví večery dcery, nám napsala čtenářka Mandzarik. A tak do jejich pokoje radši nechodí.

Mandzarik dcery vyfotila dneska ráno. Podívejte se, kde si ustlaly.


K dnešnímu příspěvku mohu přiložit jen pár snímků, kdy podpořena různými stimulanty neusínám dřív než škodné. Rány do zdi, pády předmětů či dětí jsou natolik běžnou večerní kulisou, která na mne působí téměř stejně jako relaxační hudba. Je totiž večer, doba, na kterou od rána toužebně čekám. Co se děje po oficiálním uložení, se mohu jen domnívat. Do postele způsobně uléhají s knihou a příslibem odpočinkové četby. Jen výjimečně vcházím do pokoje po večerce, jen tehdy, kdy údery sílí a jekot budí sousedy.

Včerejší večer patří mezi ty ojedinělé, dcery svištěly kolem postelí na kolečkových bruslích trénujíce přeskok přes plyšáky. Většina sportovních potřeb je z pochopitelných důvodů uložena ve sklepě, koloběžky, zimní brusle, lyže, tenisové rakety, kola, dětský pokoj ve večerních hodinách je zřejmě ideální tělocvičnou. Fantazie škodných nemá hranic. Nůžky z pouzdra poslouží k iluzi kadeřnického salonu, abychom následující den bezodkladně navštívily profesionála, který dílo zkázy dlouze a trpělivě mírní. Šminky tu už byly, foto nepřikládám. Leč i škodná jednou padne. Musí. Třeba na kolotoči. Občerstvena krátkým spánkem vyráží k dalším dobrodružstvím. Vzácný pohled na spící děti pochází z dětského hřiště, z cesty z prázdnin a dnešního rána, kdy na dotaz: „Mami, proč jsi nás fotila?“ apaticky odpovídám: „Abys byla slavná.“ Neptejte se, proč si ustlaly, jak si lehly, odpověď znají jen děti.

man

man

man

Krásné dny a klidné noci Vám přeje

Mandzarik

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jsou na tom vaše děti, milé ženy-in? Máte taky nějaké pěkné fotky?

FOTOTÉMA dnešního dne je: Když děti usnou jinde než v postýlce...

  • Na jakých zajímavých místech usnuly vaše děti?
  • Máte spavé, nebo nespavé potomky?
  • Jak se chovají vaše děti, když jsou ospalé?
  • Máte nějaké své fotografie z dětství, na kterých spíte jinde než v postýlce?

Podělte se s námi o vaše zážitky a pošlete nám příběhy s fotkami! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá úžasnou kazetu dekorativní kosmetiky od AVONU. Příspěvky posílejte dnes nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: POSTÝLKA

postel

Reklama