Čtenářka Kobližka nám popsalam jak ji štvali dva její kolegové, tedy ona a on. A jak díky sobě udělala dobré rozhodnutí a z té práce odešla. Já Kobližce děkuji za příspěvek.

Naštěstí už pár měsíců do práce nemusím chodit,ale za tu dobu,co jsem musela,se jistě pár neoblíbených v každé práci našlo.Skoro na všechny jsem už zapomněla,ale na tu poslední ne.

Bylo to před pár lety,seděla kousek ode mě,byla slušná,neprůbojná,tolerovala věci,které jí byly krajně nepříjemné,jen aby se nemusela dohadovat s dalšími třiceti ženskými.Občas mívala depku z chování některých spolupracovnic a svěřovala se mi,jak tím trpí.Pak jsem jednou řekla vedoucímu,jestli by nemohla pracovat u našeho stolu a vlastně dělat i trošku lepší práci.

Souhlasil.Docela brzy jsme se skamarádily.Ale jak zjistila,že má ve mě nějaké zastání,narůstalo jí sebevědomí,až jednoho dne přestala se mnou mluvit.Práce nás potom rozdělila na druhou stranu dílny a ona začala dělat naschvály.To,co jí dřív hrozně vadilo a brala kvůli tomu prášky na nervy,protože se bála ozvat,začala dělat s velkou radostí těm ostatním.

Na rovinu říkám,že jsem jí začala skoro nenávidět.Všechny jsme pracovaly v úkole,ale ona se tím nijak nezabývala,co udělala,to udělala,prokecala třetinu směny a nikomu to nevadilo.Nikdo si jí nedovolil nic říc,nechtěl se s ní hádat.Jestli si léčila nějaký komplex,nevím,ale šla mě na nervy pořádně.

Druhý takový „miláček“ byl mladý,drzý a velmi arogantní nově jmenovaný mistr směny.Byla jsem zvyklá na autority,byla jsem zvyklá poslechnout šéfa.S tím jsem problém neměla.Ale tenhle fracek?

S neuvěřitelnou drzostí svých 23 let klidně tykal bez dovolení všem ženám na pracovišti,padesátiletým nevyjímaje.Myslím,že mě jediné vykal,já bych mu ani nic takového nedovolila.Jednat s lidmi absolutně neuměl,neměl ani žádné zkušenosti s vedením.Mluvil s námi velmi povýšeně a nadřazeně,přikazoval a nařizoval,neuměl o nic požádat a zastrašoval nás.

Jeden den něco nařídil a druhý už to neplatilo.Prostě blb.

Sebestředný,tvrdý hajzlík.

Mě se z něj dělalo špatně,sotva jsem se na něj podívala,slizouna jednoho. Bože,jak toho jsem nenáviděla!!!A klidně se přiznám,že jsem ho nesnášela tak silně,že byl mým důvodem pro předčasný odchod. Čehož absolutně nelituju a vlastně bych mu měla poděkovat,co? Ale jemu nikdy, to spíš sobě,že mě napadlo odejít. Takže,kobližko,díky!

Přeju pěkný den. Kobližka
Text nebyl redakčně upraven


Dnes máme téma dne:

  • Kolega, kolegyně, která vás štve.
  • Napište mi, čím vás štve
  • Co vám provádí
  • Proč ji/ jeho nesnášíte

Na e-mail:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes v 16 hodin odměním. Čím, to se rozhodnu až podle vašeho příspěvku, ale věřte, že nebudete litovat.


A máme tu druhou otázku dnešní soutěže.

Pravidla najdete v novince vyšlé dnes v 8.00

Odpověď na otázku v žádném případě nevkládejte pod tento článek. Přečtěte si pravidla.

11 2 Výraz „braní mimochodem“ se vyskytuje v jednom sportu. Víte v jakém?

Reklama